Hendek Vadi Emlak
Parkshop Sevgililer gününe özel Muhteşem yüzyıl dizisinde rol alan Padişah ve tarihte ki ünlü  aşıkların Kıyafetlerini sergiliyor.Parkshop’u gezen vatandaşlar ve sevgililer sergilenen kıyafetleri giyerek anı ölümsüzleştiriyor.

Türkiye’nin ilk ve tek TEM Otoyolu üzerinde bulunan outleti, Hendek Parkshop Outlet, sevgililer gününü 4 gün 4 gece eğlenceli etkinliklerle kutluyor. Hendekliler’e ve yolu Hendek’ten geçenlere, unutulmaz anlar yaşatan etkinlik, 14 Şubat  akşamına kadar sürecek.

Parkshop Outlet içerisinde düzenlenen tarihte ki aşıkların kıyafetlerinin sergilenmesinde Organizasyonu düzenleyenler Parkshop AVM Müdürü Adnan Gördüm,  Kavukcu Grup Genel Müdürü Hatice Çetin, Yönetici Asistanı Ceyda Kanbur, Reklam ve Halkla İlişkiler Sorumlusu Zuhal Er, İdari İşler Sorumlusu Deniz Edinir ve Operasyon Sorumlusu İlker Ündeş yer alıyor.

Türkiye’de gerçek Outlet merkezi konseptinde hizmet veren Hendek Parkshop Outlet, sevgililer gününde birbirinden güzel etkinliklerle, sevenlere unutulmaz anlar yaşatıyor.Etkinlikte, Muhteşem Yüzyıl dizisinde rol alan Padişah ve tarihi aşıkların giysilerinin yer aldığı bölümde Hendek’liler sevgilerini fotoğraflayarak, ölümsüzleştiriyor.

 

Parkshop AVM Müdürü Adnan Gördüm “ Biz TEM Otoyolu üzerinde olan Outlet merkezi olduğumuz için Türkiye’nin dört bir yanından misafirlerimizi ağırlıyoruz. Önceliğimiz tabi ki de yöre halkımız Hendek’liler. Kendilerine güzel bir sevgililer günü yaşatmak istiyoruz. Çünkü bizim için sevgi, dostluk, barış çok önemli kavramlar.”dedi.

 

Kostümünü Seç, Anı Ölümsüzleştir…

 

Etkinliğin ilk gününde, fotoğraf panosunun kurulduğu alana gelen müşteriler, tarihteki ünlü aşıkların kıyafetlerini giyerek, sevdikleriyle anını ölümsüzleştirdi. Eşine, sevgilisine güzel bir sevgililer günü armağanı vermek isteyenler fotoğraf çektirip, sevgililer gününü daha anlamlı kıldı.

Hendek Parkshop Outlet, o güne özel hazırlanan çerçevelere, çekilen resimleri koyarak, çiftlere sevgililer günü armağanı verdi.

 

Hendek Parkshop Outlet’te, 14 Şubat akşamına kadar kostümlü fotoğraf çekimi etkinlikleri devam edecek.