Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan ve Yönetim kurulu üyeleri İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’ı makamında ziyaret etti.

Polis teşkilatının 167.yıldönümü ve İadei ziyarette Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan,İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar’a teşekkürlerini sunarak Polis haftasını kutladı.

İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar “Muhtarlar Derneği Başkanımız Hüseyin Baylan ve yönetimin ziyaretinden dolayı mutlu oldum.Biz her zaman Muhtarlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde çalışarak İlçemizin huzur ve güvenliği için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.Mahalle Muhtarlarımızla görüşerek Mahalle toplantılarımızı sürdürmeyi amaçlıyoruz.Muhtarlarımızı her zaman  destekliyor kendilerine çok teşekkür ediyorum.

İlçe Emniyet Müdürü Oğuz Çuhadar ve Muhtarlar bir süre sohbet etmelerinin ardından Finansbank Müdiresi Banu Zeynep Müderrisoğlu’nu makamında ziyaret ederek sohbet ettiler.

Finansbank Müdiresi B.Zeynep Müderrisoğlu Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan ve Yönetim kurulu üyelerine ziyaretlerinden dolayı çok teşekkür etti.