Hendek İnşaat Tadilat
Hendekli muhtarlar Milletvekili Ayşenur İslam’a tepkili

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan, Milletvekili Ayşenur İslam’ın İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz’e sitem etmesini eleştirerek, “Bu açıklamaların asıl muhatabı biziz, başkaları değil” dedi.

 

Muhatap biziz

Muhtarlar Derneği’nin Orman Bölge Müdürlüğü’nü ziyareti sırasında Milletvekili Ayşenur İslam’ın muhtarları görmezden geldiği iddia edilmişti. Muhtarlar İslam’ın kendileri ile ilgilenmediği ileri süren muhtarlar tepki göstermişti. İslam ise konuyu İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz’e aktarmış ve “Muhtarları görmedim, yapılan açıklamaları hak etmedim” demişti. İslam’ın bu sözlerine tepki gösteren muhtarlar, “Asıl muhatap biziz” diye konuştu.

Öz’le ilgisi yok

Muhtarlar adına,Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan, şunları söyledi: “Biz Orman Bölge Müdürlüğünü ziyaretimizde Milletvekilimiz Ayşenur İslam ve İl Genel Meclis Üyesi Adem Öz ile aynı yerde karşılaştık. Bizim yaptığımız açıklamalardan Öz’ün hiçbir haberi ve ilgisi yoktur. Daha öncede söylediğimiz gibi açıklamamızın arkasında duruyoruz. Aksini de iddia etmiyoruz.

Yanlış anlaşılma

5 metre önünde grup halinde 8 Muhtarımız ile birlikte Milletvekilimiz Ayşenur İslam’ı beklerken, bizleri görmemezlikten gelerek yanımızdan geçip gitmiştir. Tepeden bakan ve görmeyen milletvekilimizin, bize iki dakikasını ayırıp, sorun ve sıkıntılarımızı dinlemesini isterdik. Burada Milletvekili Ayşenur İslam’ın bizlerle ilgili herhangi bir yanlış anlaşılma varsa, bunu başkalarına sitemde bulunarak değil de, bizzat muhatabı olan bizleri araması ve olayı aydınlatması gerekmekteydi.”