Hendek İnşaat Tadilat

Hendek Muhtarlar derneği Başkanı İsmet İskefiyeli bu gün Muhtarlar derneğinde Muhtarlarla yapmış olduğu istişare toplantısında önemli bir karar imza atıldı, Hendek Devlet hastanesinde olmayan katarak ameliyatını yapan cihazı almak için oy birliği ile karar alındı muhtarlar dan tam destek sözü alınması ile ilk bağışı Necati Paşa Mahallesi Muhtarı Yavuz Birincioğlu yaptı 1000 tl bağışlayarak kampanyaya ilk desteği verdi.

BAĞIMSIZ HENDEK MUHTARLAR DERNEĞİ KURULACAK.

Değerlendirme toplantısında TC. Hendek Muhtarlar derneğinin bağlı olduğu Ankara’daki dernekten ayrılarak Bağımsız Hendek Muhtarlar Derneği Kurulması için oy birliği ile karar alındı. İskefiyeli yapmış olduğu açıklamada ‘’Her yıl 1500 tl Ankara’ya isim hakkı ödüyoruz. Kendi derneğimizi kendimiz kurarak bu parayı Hendek'li Muhtarlarımız için fon olarak kullanacağız, Ankara’daki derneğin bize fiili olarak hiçbir faydası olmuyor, diyerek ‘’ Bağımsız Hendek Muhtarlar Derneği kurulacağını belirtti ve Hendek’teki Tüm muhtarları da bir çatı altında toplamak daha faydalı olacaktır dedi.

İskefiyeli ‘’Alınan İki karara gerekli yazışmaları yaparak resmi olarak kampanyamızı başlatmak ve Derneğimizi de kurmak için düğmeye bastık Hayırlı olur İnşallah’’ Dedi.