Hendek İnşaat Tadilat
Hendek Muhtarlar Derneği Olağan Genel Kongre sonrası Başkan Hüseyin Baylan ve Yönetim kurulu üyeleri iadei ziyaretlere başladı.

Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan ve Yönetim kurulu üyeleri,Kaymakam Mustafa Ayhan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan,HAS Parti ilçe teşkilatı ve MHP İlçe Teşkilatını ziyaret etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan ve Yönetimi Kaymakam Mustafa Ayhan’ı makamında ziyaret etti.

Kaymakam Mustafa Ayhan yeni yönetime başarılar dileyerek,İlçede böyle güçlü bir muhtarlar derneğinin olması gurur verici olduğunu ifade etti.

Muhtarlar Derneği Başkanı Baylan ve ekibi daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürü Sabri Doğan’ı makamında ziyaret ederek eğitim ve öğretim konusunda fikir alış verişi yaptılar.

Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan HAS Parti ilçe Başkanı Vahit Tanır ve yönetim kurulunu ziyaretinin ardından MHP İlçe Teşkilatına iadei ziyarette bulundu.MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül ve Yönetim kurulu üyeleri ile bir süre ülke ve ilçe siyaseti ile ilgili sohbet ettiler.

MHP İlçe Başkanı M.Levent Bülbül “Muhtarlar Derneği Başkanımıza üçüncü dönem başkanlığının hayırlı olmasını diliyorum.Ziyaretlerinden dolayı mutluluk duyduk.Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Muhtarlar Derneği Başkanı Hüseyin Baylan MHP İlçe Başkanı ve Yönetimine çok teşekkür ederek iadei ziyaretlerin süreceğini de ifade etti.