Tüm Hendek Muhtarlar Derneği yeni hizmet binası açılış törenine Kaymakam Halil İbrahim Acır, Belediye Başkan Yardımcıları, İlçe Emniyet Müdürü Şevket İlhan, Jandarma Bölük Komutanı Yüzb. Süleyman Sercan Candan, Belediye Meclis Üyeleri, Siyasi Parti Başkan ve temsilcileri, SESOB Başkanı Hasan Alişan, STK Temsilcileri, Daire Amirleri ve Muhtarlar katıldı.

Açılış konuşmasın Muhtarlık kurumunun geçmişinden bahseden Tüm Hendek Muhtarlar Derneği Başkanı Emin Kula “Büyükşehir belediye başkanımız Ekrem Yüce’nin büyük hizmeti ve takdiri var. Aynı zamanda Hendek Belediye başkanımız Turgut Babaoğlu’nun da sonsuz takdiri ve hizmetleri var. Bunun için de ayrıca kendilerine çok çok teşekkür ediyorum. Bugün tüm hendek muhtarlar derneğinin yeni hizmet binasının açılışı için sizlerle beraberiz. Umarım Hendek halkına hayırlı işler yaparız. Hepimize hayırlı olur inşallah. Açılışımıza katılan herkese teşekkür ederim” ifadelerine yer verdi.

İlçe Müftüsü Mürteza Gür dua etmesinin ardından hayırlı olsun temennileri ile kurdele kesimi gerçekleşti. Yeni hizmet binasını gezen misafirlere ikramlarda bulunuldu.