Hendek Vadi Emlak
Atv’de yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı” esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Hendekli Raif Cinli’yi aramaya devam ederken, Anlı’nın ekibi konuyla ilgili yerinde araştırma yapmak üzere Hendek’e geldi.

Esnaflarla görüştü

Ekip, Hendek’de bulunduğu süre içinde, yayında adı geçen işyeri sahibi Mustafa Gözyuman ile görüştü. İlçedeki esnaflarla da çekimler  gerçekleştiren ekip, olayı yerinde araştırmaya çalıştı.

Öte yandan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı, yine Raif Cinli’nin esrarengiz kaybını konu alırken, yayında ağırlıklı olarak çelişkili ifadeler üzerinde duruldu. Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı’na ait facebook sayfasında, her zaman olduğu gibi yine, yayından çekilmiş fotoğraf kareleri birbiri ardına paylaşılırken, Hendek’de görüşülen esnafların da görüntülerine yer verildi.

Pavyon çalışanı konuştu

Geçtiğimiz günlerde Bayraktepe’nin içki içilen ve mekanlarıyla ünlü bir yermiş gibi yansıtılması vatandaşlar arasında rahatsızlık uyandırmış ve vatandaşlar Müge Anlı’ya tepki göstermişti. Son yayınlanan programda Hendek’teki bir pavyonda çalıştığı söylenen yabancı uyruklu kadın canlı bağlantıya katılıp görüş bildirirken, aynı bayana ait fotoğraf karesinin yine programa ait sosyal paylaşım sitesi sayfasında paylaşıldığı gözlendi.

İlginç yorum

Öte yandan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı’na ait facebook hesabında, kaybolan Raif Cinli’nin eşi Fevziye Cinli’nin fotoğraf karesinin üzerine yazılan yorum dikkatlerden kaçmadı. Fotoğraf karesinin üzerinde şu yorum yer aldı:

“Kimler gülüyor?”

“HACER HANIM'IN YAYINDA SİNİRLENEREK SÖYLEDİĞİ "BENİM DE ONURUM, GURURUM VAR., EŞİM VAR..!!!" LAFLARINA KİMLER GÜLÜYOR GÖREBİLİR MİYİZ?

“Gurur, onur ve sadakatin, o zamanlar neredeydi?”

YAHU HACER..!!!! YANINDA OTURAN ENİŞTENLE BİRLİKTE YAŞIYORSUN DA BUNU EKRANDA DA GÖZÜMÜZÜN İÇİNE SOKARAK GÖSTERİYORSUN DA, O ZAMANLAR GURUR, ONUR, SADAKAT VS. VS. NERELERDE ACABA?”

(Haber Hülya Sürücü)