Hendek Vadi Emlak
Atv’de yayınlanan “Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı” esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolan Hendekli Raif Cinli’yi halen bulamadı.

Haftalardır Raif Cinli’yi arayan program, Cinli’nin yakınlarının konuşmaları ve yeni iddialarla devam etti.

Programı dakikası dakikasına sosyal medyada paylaşan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı, facebook hesabından yayınladığı fotoğraf karelerinin üzerine “RAİF CİNLİ'NİN KAYBI İLE İLGİLİ GÖZLER HENDEK JANDARMA KOMUTANLIĞINDA...” diye yazdı.

“Raif Cinli benim öz babam değil”

Program sırasında sosyal medya üzerinden sık sık “45 YAŞINDAKİ RAİF CİNLİ'NİN BAŞINA NE GELDİ? SIR DOLU KAYBIN SEBEBİ NE?” gibi tanıtımlar yapılırken, kızı olduğu söylenen Arzu’nun, “Raif Cinli benim öz babam değil” demesi son dakika duyurusu olarak ekrana yansıdı. Arzu’nun bu iddiası, Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı’nın facebook sayfasından son dakika haberi olarak duyuruldu. Konuyla ilgili yapılan paylaşımda, “SON DAKİKA! RAİF CİNLİ KONUSUNDA YENİ BİR GELİŞME DAHA DUYUYORUZ. ARZU'NUN DEMESİNE GÖRE, KAYIP RAİF CİNLİ, ASLINDA ÖZ BABASI DEĞİLMİŞ...” ifadeleri kullanıldı.

Akrabaları konuştu

Öte yandan Programda Raif Cinli’nin kardeşi Hacer Cinli, eniştesi Cavit Yavuz ve Ahmet Çakar’ın amcası Şükrü Çakar’ın konuşmalarına da yer verildi.

Aranan bir çok kişiyi ailelerine kavuşturan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı’nın, Hendekli Raif Cinli’yi ne zaman bulacağı merak ediliyor.

(Haber Hülya Sürücü)