Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te sevilen ailelerinden MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Adayı ve Emekli İlçe Spor Müdürü Hüdaverdi ve Ayla Bahadır ailesinin güzel kızları Mübeher Bahadır ile Ş.Nuri  ve Emine Şiveroğlu ailelerinin yakışıklı oğulları M.Bahadır Şiveroğlu dünya evine girdi.

Ş.A.Gaffar Okkan İlkokulu salonunda düzenlenen Kına gecesi  Çamlıca Beldesinde düzenlenen düğün cemiyetlerine MHP İl Yönetim kurulu üyesi Dursun Yelken, MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel, MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, MHP İlçe Teşkilatı yönetim kurulu üyeleri,Çamlıca Belediye Başkan Vekili Sefa Kalkan, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Melih Engin, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal ,Gül Kooperatif Başkan Yardımcısı Mustafa Bahadır, Bahadır ve Şiveroğlu ailelerinin sevenleri ve yakınları katıldı.

Bir ömür boyu hayata evet diyerek yelken açan Mübeher ve  Bahadır çiftinin mutluluklarını sevenleri ve yakınları ile paylaştılar.

Bahadır ve Şiveroğlu aileleri çocuklarının mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan yakınları ve sevenleri ile tek tek ilgilenirken ikramlarda bulundular.