Hendek Vadi Emlak
AK Parti Hendek Kadın Kolları Uludere Alabalık tesislerinde toplantı gerçekleştirdi.Toplantıya MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek’te katıldı.

Hendek Uludere Alabalık Tesislerinde düzenlenen yemekli toplantıya AK Parti MKYK üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, il kadın kolları vekili Ülker Şener,AK Parti  ilçe başkanı Ali Kemal Sofu, AK Parti Hendek Teşkilat Başkanı Muhammet İkbal Camcı,Belediye Meclis Üyesi A.Adayı Ahmet Kavakçı,ilçe kadın kolları başkanı Gülşen Fatma Dursun ve yönetimi katıldı.

Toplantıda demokratikleşme paketi ve ,Kızılcahamam toplantısından bahseden MKYK Üyesi Çiğdem Erdoğan Atabek, katılımcıların sorularını da cevapladı.

İnsanların hayal edemediği şeyleri AK Partinin başardığını söyleyen Erdoğan, bir dahaki dönemde eğitim politikasına çok daha ağırlık verileceğini bahsetti.İleri zekalı öğrenciler için özel bir sistemin geliştirilmesi için çalışmalar yapılıyor.Nasıl ki zeka geriliği önemli ve bu konuda özel eğitimlerle geri seviyeyi ileriye taşımaya çalıştık , toplumda ileri seviyede zeka sahiplerini ortaya çıkarıp kendi bilim adamlarımızı da kendimiz yetiştirmeyi hedefliyoruz” dedi.

 

Toplantıya AK Parti İlçe Ali Kemal Sofu’da katılımından dolayı Atabek'e ve katılımcılara teşekkür ederek, ilçemizde kadın kolları güzel çalışıyor, çok gayretli ve bilinçli çalışmalarla örnek teşkilattır dedi. Gayretlerinden dolayı kadın kolları başkanına ve ekibine teşekkür ederim.

 

Toplantıya ev sahipliği yapan AK Parti  İlçe Kadın Kolları Başkanı Gülşen Fatma Dursun ise bütün katılımcılara teşekkür ederek, çok yoğun bir seçim çalışmalarına giriyoruz.Çok heyecanlı, istekli ve azimliyiz. çok şükür ekibimizden hiç kimsede isteksiz ve sıkıntılı değil. ekibimden hepsi başkanım bu gün ne program var, ne yapalım, hangisine katılalım diye sürekli aradıklarını hangi programa hangi arkadaşımı çağırsam hiç biri bir dediğimi iki etmiyor. Hepsi hazır asker gibi bekliyor dedi.Hepsine gayretlerinden dolayı tebrik ve teşekkür ediyorum.Çok şükür bu dönemde siyaset yapmak onuruna sahibiz. ne yerelde nede genelde başımızı öne eğecek hiç bir icraat olmadı. eksikleri ve yanlışları değil yapılanları anlatmak bize yeter.Başbakanımıza ve belediye başkanlarımıza teşekkür ediyor onlarla gurur duyuyoruz.Bize de onların yaptıklarını hatırlatmak yapacaklarının da sözünü vermek yeter dedi.

Toplantı sohbet ve fikir alışverişinin ardından sona erdi.