Hendek İnşaat Tadilat
 Hendek Ana Okulu yıl sonu etkinlikleri çerçevesinde Bale gecesi düzenledi.

Hendek Belediye Ticaret Merkezi Konferans salonunda Hendek Ana okulunun düzenlediği Bale gecesine Kaymakam Mustafa Ayhan,Garnizon Komutan Vekili Üsteğmen Ercan Çetin,Cumhuriyet Savcısı Can Bayır, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Yılmaz Şişman , Ana Okulu Müdürü Dilek Öge,Öğretmenler ve veliler katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasının ardından Hendek Ana Okulu Müdürü Dilek Öge “ Bale,dans ve zerafetin yer aldığı bir sanat dalıdır.İnsan hayatında ki mutluluk ve huzurun anahtarı çocukların bedensel,zihinsel ve sosyal gelişimlerine katkıda bulunmaktadır.Başta bale çalışmalarında bizlerden desteklerini esirgemeyen Kaymakamımız Mustafa Ayhan’a,programda emeği geçen Öğretmenimize ve katılımcılara çok teşekkür ederim” dedi.

Açılış konulmasının ardından Bale Öğretmeni Ayşegül Ergene nezaretinde Minik öğrenciler birbirinden güzel dans gösterisi sundular. Miniklerin dans gösterilerinin yanı sıra slayt sunumların gösterimi ile devam etti.Program sonunda Bale Öğretmeni Ayşegül Ergene'ye çiçek takdimi ile son buldu.