Hendek Vadi Emlak
AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün , AK Parti Hendek Teşkilatının misafiri oldu.

Geçtiğimiz dönem kongreler sürecinde Sakarya’dan sorumlu koordinatör AK Parti Kocaeli Milletvekili Zeki Aygün AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’yu makamında ziyaret etti.Hendek teşkilatının misafiri olan Milletvekili Zeki Aygün İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu’nun makamında bir süre sohbet ederek gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

Daha önce Koordinatörlüğünü yaptığı ilin güzel ilçesine uğramaktan mutlu olduğunu belirten AK Parti Milletvekili Zeki Aygün “ Ülkemizde yaptığımız başarılı çalışmaların yanında bireysel olarak her ilde ve ilçede böyle başarılı ve güzel insanlar kazanmak güzel bir duygu.Allah bu birlik beraberliğimizi ve başarılarımızı daim kılsın.Tüm teşkilatımıza da selamlarımı ve teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Aygün’ün ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti dile getiren AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu kongre sürecinde ki yoğun mesaisinin ardından ilçemize ilk defa bizleri ziyaret maksadı ile gelmiş olan Milletvekilimiz Zei Aygün’e  çok teşekkür ederim.

Aygün’ün AK Parti Hendek teşkilatını ziyaretin ardından İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ile birlikte Belediye Başkanı Ali İnci ile biraraya geldi.

Belediye Başkanı Ali İnci, İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ,Yönetim Kurulu Üyesi Cemil İşnel ve AK Parti İl Disiplin Kurulu üyesi Hasan Serdar Baykal ve Milletvekili Aygün birlikte yapımı devam eden Rasimpaşa Camii ve Kentsel Dönüşüm alanını gezdiler.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci , AK Parti Milletvekili Zeki Aygün’e çalışmalar hakkında bilgiler verdi.