Hendek Vadi Emlak

Sakarya Hendek ilçe merkez mahallelerinde esnaf ziyaretleri ile başlayan program  2. organize de Çakmak vinç çalışanlarını ziyaretle devam etti ,Hastane ziyaretinin ardından tekrar esnaf ziyaretleri ile devam eden program ev ziyaretleri ve düğün ziyaretleri  hasta ziyaretleri ile sona erdi .

Ali İhsan Yavuz bir kahvehanede yaptığı konuşmasından bazı notlar

“Bir aydır sokaklarda kahvelerde vatandaşlarımızla sohbet ediyoruz , vatandaşlarımız dünyanın en büyük havalananına yaptığımızın farkında , duble yolların,  tünellerin , geçitlerin savunma sanayisindeki atılımların , şehir ve ilce hastanelerinin geliştirilip hemen hemen her şehirde acık kalp ameliyatları bile yapılıyor . Vatandaşlarımız bunların farkında . Ama iş terör konusuna gelince bir parça tedirginlik beliriyor vatandaşlarımızda . Yaptıklarımızı zaten biliyorsunuz bu nedenle terör konusunda sizinle konuşmak istiyorum . Her şey bir yana terör bir yana . 7 haziran seçimleri sonrası AK Parti tek başına iktidar olamayınca HDP de beklediğinin üstünde oy alınca bunlar işi 1 adım daha öteye taşımak istediler . Paralel yapımında tam desteği ile önce çözüm sürecini yok ettiler  sonra insanları ayaklandırıp bölgesel bir durum ortaya çıkaracaklardı . HDP’li vekiller her olaydan sonra sokağa çıkın diye mesajlar yolladılar doğuya ama halktan oyunlarına destek alamadılar . Dikkat edin HDP mitin bile yapmıyor . Geçenlerde Ali İnci Başkan ile görüştüğümde mükemmel bir tespiti vardı , demişdi ki 50 bin kişilik ilçede sokağa çıkma yasağı ilan ediliyor günlerce ve her eve giriliyor kimse karşı çıkmıyor . Halk yeter ki şu PKK’lıları temizleyin içimizden biz sokağa çıkmamaya razıyız .

Tenekeden karakolları Kalekola çevirdik çözüm sürecinde

Çözüm süreci başladığında karakolları kalekola çevirmeye başladık . HDP ve yandaşları çıldırdı . Kalekolları yaptırmamak için eylemler yaptılar .Çözüm süreci içinde kalekolları yaptık . Çözüm süreci içinde kendi savunma sanayimizi geliştirdik milli yazılımlarımızı geliştirdik silahlarımızı geliştirdik . Artık Kendi istihbaratımızın belirttiği hedefleri vuruyoruz . Eski Türkiye uçaklarımız ya İsrail’in yada  Amerikanın söylediği yere bomba atıyorduk , şimdi kendi istihbaratımızı kendimiz sağlıyoruz ve kendi yaptığımız bomba ve füzelerle belirlediğimiz hedefleri yok ediyoruz .

AK Parti 1 Kasımda Tek başına gelince Mafya ve çeteler bittiği gibi terörde bitecek . eskiden bölgede teröristler elini kolunu sallaya sallaya gelip karakol basardı , şimdi kendi İHA’larımızla kendi istihbaratımızla her hareketlerini anında belirleyip uçak kaldırıp yok ediyoruz bu süreçte bilinen 2000 terörist öldürüldü . Hatırlayın 49 vatandaşımız rehin alındı , istihbaratımızı İHA’larla adım adım rehineneleri izledi . Ve kaldıkları yere yapılan operasyonlar 49 vatandaşımız kurtarıldı . İşte kendi milli kaynaklarımızı kullanmanın faydaları , biz milli sanayimizi geliştirince İsrail Türkiye pazarını kaybetti . Dahası biz artık İsrail’in pazarlarını ele geçiriyoruz .

Son söz olarak  Ak Parti Tek başına geldiğinde mafya ve çeteleri nasıl yok ettiyse terörü de aynı kararlılıkla yok edecektir . Buna inancım tamdır . ”