Hendek İnşaat Tadilat
AK Parti Milletvekili Hasan Ali Çelik’in Hendek’te gerçekleştirdiği bir dizi ziyaretlerin ardından İftar sonrası Bayraktepe Mahallesi ve Kazımiye Köyünü ziyaret etti.

Çelik’in , Bayraktepe ve Kazımiye Köyü ziyaretlerine AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu, İl Genel Meclis Üyeleri ve Yönetim kurulu üyeleri de katıldı.

Milletvekili Hasan Ali Çelik ve beraberindekiler   Bayraktepe Mahalle Muhtarı Kamil Karip ve vatandaşlar ile bir araya gelerek sohbet ettiler. Samimi ortamda gerçekleşen Bayraktepe Mahallesi ziyaretinin ardından Milletvekili Hasan Ali Çelik , İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve beraberindekiler Kazımiye Köyü Muhtarı Fevzi Cesur ve vatandaşlar ile bir araya geldiler.Sohbet havasında geçen Kazımiye ziyaretinde Milletvekili Hasan Ali Çelik “Hendek’te vatandaşlarla bir arada olmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek Bayraktepe Mahallesi ve Kazımiye köyü Muhtarları ile  vatandaşalara teşekkür etti.

AK Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ,Milletvekili Hasan Ali Çelik’i Hendek’te misafir etmekten dolayı mutlu olduklarını belirterek kendilerini misafirperver bir şekilde ağırlayan Muhtarlara ve vatandaşlara teşekkür etti.