AK Parti Sakarya Milletvekili adayı Kenan Sofuoğlu Hendek Ak Parti gençlik Kolları başkanı Fadıl Fide’nin organize ettiği iftar programına katıldı. Sofuoğlu iftar sonrası düzenlenen söyleşi programında Hendek’li gençlerin sorularını cevapladı

Hendek Atatürk Parkında düzenlenen iftar programına Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı Kenan Sofuoğlu, Hendek Ak Parti İlçe Başkanı Ali Kemal Sofu ve yönetimi,  Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü,  Başkan Yardımcısı Sinan Baylan,  Kadın Kolları Başkanı Bedia Yılkın, Ak Parti gençlik kolları başkanı Fadıl Fide ve yönetimi, Hendek’li gençler ve Sofuoğlu’nu görmek isteyen vatandaşlarca yoğun katılım oldu.

İftar Sonrası kısa bir konuşma yapan Milletvekili adayı Kenan Sofuoğlu sözlerinde ‘’tamamen Farklı bir kulvara geçtik beni motor sporların da Motosiklet yarışlarında tanımışınızdır. Yaklaşık üç hafta önce hayatım tamamen değişti. Farklı bir yolda gidiyorum, büyük fedakârlıklarla başladık. Çünkü 20 yıl üzerinde motor sporlarında geçirdikten sonra artık emekli olduk dinleneceğim derken, daha yorucu daha zorlu bir yola girdik. Öyle bir dönemde girdik ki direk seçime bir ay kala tamamen farklı bir kulvarda olmak beni biraz zorluyor. Ama alışmaya başladım. AKP gençlik kolları ile yapmış olduğumuz programlarda her akşam gençlerle söyleşiler yapıyorum. Çünkü yaş itibarı ve yaşam tarzı olarak biraz gençlere hitap ettiğimi düşünüyorum, diğer milletvekili adaylarından biraz farklı bir çizgim var Allah’ın izni ile Cumhurbaşkanımız tarafından görevlendirildik ve üzerime bu yük yüklendi. Bu yükün hakkını vermek için çalışıyorum’’ dedi.

Program sonunda gençlerle söyleşi programında Kenan Sofuoğlu Hendek'li gençlerin sorularını cevapladı.

Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Fadıl Fide ve yönetimi AK Parti Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’na programa katılımından dolayı teşekkür ederek tablo hediye ettiler.