Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te Ankara Gata Askeri Hastanesinde görevli Üsteğmen Mikail Türkmen ile Gülşah Tağrıkulu bir ömür boyu evet diyerek hayata yelken açtılar.

Hendeğin sevilen ve tanınmış ailelerinden Esnaf Necmi ve Mukaddes Türkmen’in oğulları  Ankara Gata Askeri Hastanesinde görevli  Üsteğmen Mikail Türkmen ile Emekli Öğretmen Ahmet ve Güner Tağrıkulu’nun biricik kızları Gülşah muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdi.

Mikail ve Gülşah çiftinin Serdar otelde düzenlenen düğün cemiyetlerine Eski Bakan Nevzat Ercan,Belediye Başkanı Ali İnci,CHP Hendek İlçe Başkanı Selami Karakadı, MHP’li Muharrem Bülbül,İş adamları ,esnaflar ,yakınları ve sevenleri katıldı.

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci’nin kıydığı nikah töreninde Mikail ve Gülşah çiftinin şahitliklerini Fatih Altuntaş ve Ece Kapoğlu yaptı.

Nikah törenin ardından bir ömür boyu hayata evet diyerek imza atan Mikail ve Gülşah çifti pasta keserek,kendilerini bu mutlu günlerinde yalnız bırakmayan sevenleri ve yakınları ile mutluluklarını pekiştirdiler.

Türkmen ve Tağrıkulu aileleri çocuklarının düğün cemiyetinde kendilerini yalnız bırakmayan misafirleri ile yakından ilgilendi.

Haberhendek ailesi olarak bizlerde Mikail ve Gülşah Türkmen çiftine mutluluklar diliyoruz.