Hendek İnşaat Tadilat
MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ve ekibi Dikmen köyünde esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

MHP Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu ve eşi Esra Babaoğlu ile birlikte Dikmen köyüne gerçekleştirdiği ziyarete MHP Hendek İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Adayları Hüdaverdi Bahadır,Cengiz Şişman,Yılmaz Saraç,Yönetim kurulu üyeleri,İş adamı Osman Güney,Kadın kolları Başkanı Reyhan Zencir ve yönetimi eşlik etti.

Babaoğlu ve ekibi esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederken eşi Esra Babaoğlu ve Kadın kolları Başkanı Reyhan Zencir’de kadınlarla bir araya gelerek sohbet ettiler.

Soğuk havada sıcak şekilde karşılayan Dikmen köyü halkı ile sohbet eden MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu ,Köylerimizin sorunlarını biliyoruz.Yapacağımız projeler ve çalışmalar ile sizlere en güzel hizmeti sunmanın çabası içerisinde olacağız.Bizlere vereceğiniz destek ile göreve geldiğimizde burada yaşayan vatandaşlarımıza hak ettiği şekilde hizmeti vereceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.Bizleri bu soğuk havaya rağmen sıcak bir şekilde ağırlayan Dikmen köyü halkımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Babaoğlu ve ekibi Dikmen Köyünde vatandaşlarla sohbetin ardından Dikmen İlkokulunu ziyaret ederek görev yapan Öğretmenlere Kupa bardak hediye etti.