Hendek İnşaat Tadilat
Hendek’te MHP Meclis Üyelerinin verdiği Hendek-Çakallık-Çamlıca yol ve Köprülerin genişletilmesi önergesinin reddedilmesi üzerinden kısa bir süre sonra Çakallık Köprüsünde maddi hasarlı trafik kazası meydana geldi. Can kaybının olmaması sevindirirken MHP Meclis Üyelerinin verdiği önergenin ne kadar doğru ve yerinde bir önerge olduğu ortaya çıktı.

MHP Meclis Üyelerinin verdiği yol ve köprülerin genişletilmesi önergesine AK Parti grubunun yanı sıra Çamlıca yolu üzerinde ki sorunları en iyi bilenlerden biri olan iki dönem Çamlıca Belediye Başkanlığı yapmış ve  bu dönem AK Partiden Hendek Belediye Meclis Üyesi olan Sinan Baylan’ın da red cevabı vermesi kafalarda soru işareti bıraktı.

Vatandaşların yanı sıra MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Grup Başkanı  Hüdaverdi Bahadır’da tepki göstererek Belediye Başkanı ve grubunun amacı Vatandaşlara hizmet etmekmidir , yoksa ben ne dersem o olur muhalefetin dediği olmaz mantığımıdır. Bizler vatandaşlarımızı yakinen ilgilendiren sorunların çözümü için önerge veriyoruz.Burada bir can kaybı olması durumunda bunun hesabını nasıl verecekler. Vatandaşlarımıza bir şey olmadan buranın sorununu biran önce çözülmelidir.

Haberhendek olarak soruyoruz ; Bu bölgenin sorununu en iyi bilen ve çözüm için bir dönem çalışmalar içerisinde olan Sayın Sinan Baylan bu önergeye neden red cevabı verdi ?

Kendisinin de içinde olduğu AK Parti Grubu bu önergeyi sunsaydı aynı şekilde red cevabı verecekmiydi ?