Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Adayları Muhammed Levent Bülbül ve Ali Doğan Eroğlu, Akyazı'da ziyaretlerde bulundu. Sn olarak gece Balbalı Mahallesi'ne giden adaylara, MHP Milletvekili Zihni Açba’da eşlik etti

MHP Adayları Bülbül ve Eroğlu, yoğun geçen Akyazı programında, sırasıyla Muhtarlar Derneği, Muharip Gaziler Derneği, Esnaf ve Sanatkârlar Odaları ile Ticaret Odası ve Ticaret Borsası'nı ziyaret etti.

Ziyaretlerde meslek odaları ile sivil toplum kuruluşlarından destek isteyen MHP Adayları,  çarşı esnafının da kapısını açtı.

UYGUN VE BİRİNCİ'YE SÜRPRİZ

Bülbül ve Eroğlu, MHP'nin Akyazı'daki kurucularından Mecit Uygun ile eski ilçe başkanı Ahmet Birinci'yi de iş yerlerinde ziyaret etti.

AÇBA’DA DESTEK İÇİN SAHADA

MHP Adaylarının ilçedeki son durağı Balbalı Mahallesi oldu. Mahalle muhtarı Hicran Çoklar ve mahalleli tarafından karşılanan MHP heyetinde mevcut Milletvekili Zihni Açba'da yer aldı. Partisine ve yeni adaylara destek için sahaya inen Açba, yeni hükmet sistemi ve meclisin yeni dönemdeki güç ve etkinliği ile oyların nasıl kullanılacağı konularında mahalle sakinlerine bilgiler verdi.

"MHP'NİN ELİ GÜÇLÜ OLMALI"

MHP 1. sıra Milletvekili Adayı Levent Bülbül de, Balbalı Mahallesi'nde bir araya geldiği vatandaşlardan destek isteyerek, "MHP'nin mecliste güçlü şekilde temsil edilmesi, yeni süreçte de denge ve denetim açısından memleketin yararınadır" dedi.

Milletvekili Adaylarına, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu, MHP Hendek ilçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve MHP Akyazı İlçe Teşkilatı da eşlik etti.

MHP Adayı Balaban Erzurumlular ile buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Sakarya Milletvekili Adayı Dr. Hasan Balaban, seçim çalışmalarına Adapazarı'nda devam etti.

Adapazarı Süt Birliği, Zirai Aletler Sanayi Sitesi Yönetimi ve Sakarya Erzurumlular Derneği'ni ziyaret eden Balaban, 24 Haziran'da yapılacak seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi'ne destek istedi.

Hızırtepe ve Maltepe mahallelerinde kahvehane ziyaretleri de gerçekleştiren MHP Adayı Balaban, vatandaşlarla bire bir temas kurarak, 24 Haziran seçiminin önemini anlattı.