OSB ZİYARETLERİ

Bülbül, Hendek programında ilk olarak 2. Organize Sanayi Bölge (OSB) Müdürlüğü ve 2. OSB Müteşebbisler Derneği'ni ziyaret etti. Fabrika temsilcileriyle görüşen ve sorunlarını dinleyen Bülbül, ekonomik ve sosyal reformların hayata geçirilmesi için mücadele edeceklerini ifade etti. Bülbül, "Ülkenin güvenlik konularında olduğu kadar, ülke ekonomisi içinde hassasiyet gösteren bir hareketiz. Sakarya'da üretimin desteklenmesi ve teşvik edilmesinden yanayız. Bu noktada iş verenimizi, çalışanımızı bir bütün olarak görüyoruz" dedi.

KOOPERATİFLER

MHP Adayı Levent Bülbül, Hendek Tırcılar Kooperatifi (HENTIR), HanKoop Tırcılar Kooperatifi ve Hendek Gül Kooperatifi'nde, şoför esnafıyla da buluştu. Cumhur İttifakı'na ve MHP'ye destek isteyen Bülbül, "Tırcı bir ailede yetiştim. Sizleri anlayan, sorunlarınıza vakıf bir kardeşinizim. En önemlisi de elimizi güçlendiren bir Genel Başkanımız olduğundan gönül rahatlıyla sizleri ziyarete gelebiliyoruz. Bugün yük ve yolcu taşımacılığı yapan esnafımıza yıpranma hakkı vaadi veren bir MHP var. Genel Başkanımız şoför esnafımıza ayrı bir değer veriyor ve sözü de Devlet sözüdür" şeklinde konuştu.

Şoför esnafının sorunlarını da dinleyen Bülbül, yük ve yolcu taşımacılığı yapan esnafa vergisiz akaryakıt sağlanması sözlerini de hatırlatarak, "MHP olarak yanınızdayız" mesajı verdi.

"KAZİMİYE'NİN SESİ OLURUZ"

Hendek programına mahalle ziyaretleriyle devam eden Bülbül, Kazimiye ve Bayraktepe'de seçmenle buluştu. Yeni hükümet sistemini anlatan ve memleketin geleceği adına destek isteyen Bülbül, " Kazimiye'nin, Bayraktepe'nin ve Hendek'in sesi oluruz. Bize güvenin. MHP ve bizler, asla yüzünüzü yere düşürmeyiz" dedi.

 MHP Sakarya Milletvekili adayı M. Levent Bülbül'ün Hendek'te yaptığı ziyaretlere MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Meclis Üyeleri eşlik etti.