MHP Hendek İlçe Teşkilatında İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri ve Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Kalk ile bir araya gelen MHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Metin Güneş 24 Haziran seçimleri ile ilgili değerlendirme ve istişarelerde bulundu.

MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu 24 Haziran seçimlerinde MHP’nin daha güçlü olması için çalışmaların devam ettiğini dile getirerek Hendek’te ki çalışmaların devam ettiğini söyledi ve Güneş’e ziyaretinden dolayı teşekkürlerini iletti.

MHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Metin Güneş MHP Hendek İlçe Teşkilatını ziyaretin ardından MHP Hendek Belediye Meclis Üyesi Yaşar Aygüneş ile birlikte MHP Akyazı ilçe teşkilatını ziyaret etti.

MHP Akyazı İlçe Başkanı Ali Dertli’de Akyazı’da seçim çalışmalarının tüm hızıyla sürdüğünü dile getirerek ziyaretinden dolayı Aday Adayı Metin Güneş’e teşekkürlerini iletti.

MHP Sakarya Milletvekili Aday Adayı Metin Güneş ziyaretlerde yaptığı değerlendirmede “ Bizim bir tek derdimiz var oda Büyük Türk Milletinin bekasıdır. Biz Milliyetçi Ülkücü camia olarak beka uğruna asla koltuk ve makam peşinde değiliz. Liderimiz olan Genel Başkanımız sayın Dr. Devlet Bahçeli’ye sadakatimiz sonsuzdur. Liderimizin emrinde Cumhur İttifakının en iyi şekilde anlatılması, Sakarya’mızda güçlü bir destek alması için çalışacağız. Cumhur ittifakı Türkiye düşmanlarına karşı, milli ve ahlaki bir duruşun adıdır. Milliyetçi Hareket Partisi Türk milletinin sesine kulak vererek Cumhur İttifakına hayat vermiştir. Mübarek Ramazan ayına giriyoruz. Ramazan ayının öncelikle Yüce Türk milletine ve ülkemize, sonrasında tüm dost ve hemşerilerime hayırlara vesile olmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum diyerek Babaoğlu ve beraberindekilere teşekkür etti.