MHP Sakarya İl Teşkilatı, vizyona giren “Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı” filmini izlemek üzere bir program yaptı. MHP Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül, MHP Sakarya İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, İlçe Başkanları, Sakarya Ülkü Ocakları Başkanı Soyhan Sofuoğlu, Hendek Belediye Başkanı Turgut Babaoğlu, il ve ilçe teşkilat yöneticileri ile Belediye meclis üyeleri ve genç ülkücüler filmi birlikte izlediler.

SOSYAL MEDYA

Bülbül: Sakarya Teşkilatlarımız ile "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı" filmini izledik. Yapımcı Mehmet Bozdağ'ı ve oyuncu kadrosu ile emeği geçen herkesi kutluyor, vatandaşlarımızı bu başarılı filmi izlemeye davet ediyorum.

MHP Sakarya: TBMM Grup Başkanvekilimiz, Sakarya Milletvekilimiz Muhammed Levent Bülbül, İl Başkanımız Ahmet Ziya Akar ile teşkilatlarımız, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Soyhan Sofuoğlu, Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu ve dava arkadaşlarımız "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı" filmini birlikte izlediler

Sofuoğlu: TBMM MHP Grup Başkan Vekilimiz, Sakarya Milletvekilimiz Muhammed Levent Bülbül, MHP Sakarya İl Başkanımız Ahmet Ziya Akar, Hendek Belediye Başkanımız Turgut Babaoğlu, MHP İlçe Başkanlarımız, İlçe Ocak Başkanlarımız ve Ülküdaşlarımız ile birlikte "Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı" filmini izledik. Başarılı bu film için Mehmet Bozdağ'ı ve emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.

Babaoğlu: MHP Grup Başkanvekilimiz ve Sakarya Milletvekilimiz Muhammed Levent Bülbül, MHP İl Başkanımız Ahmet Ziya Akar ile teşkilatlarımız, Ülkü Ocakları İl Başkanımız Soyhan Sofuoğlu ve kıymetli dava arkadaşlarımızla ‘Türkler Geliyor: Adaletin Kılıcı’ filmini seyrettik. Tüm vatandaşlarımızı bu güzel filmi izlemeye davet ediyorum.

FİLMİN KONUSU

İstanbul’un fethinin ardından hedefini Roma olarak belirleyen Fatih Sultan Mehmet’in Avrupa’daki kararlı ilerleyişini, sultana ölümüne bağlı en seçkin savaşçı birlikleri olan Akıncıların hikâyeleri üzerinden ele alıyor. Dünyanın gördüğü en barbar krallardan biri olan ve tarihe Bogomil (Boşnak) katliamını başlatan Sırp Kralı olarak geçen Lazar, Osmanlılara karşı Katolik dünyası ve Papa’yla ittifaka girince Fatih’in Akıncıları Lazar’ın planlarını bozmak için harekete geçerler…