Hendek Vadi Emlak
MHP’nin Milli değerleri yaşat ve koru mitingi Ankara Tandoğan meydanında gerçekleşti.

Sakaryadan MHP İl ve İlçe Teşkilatları Ankara Tandoğan meydanında  düzenlenen Milli değerleri yaşat ve koru mitingine yaklaşık 20’nin üzerinde otobüs ve özel araçlarla katıldılar.

MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül,İl Yönetimi,İlçe teşkilat Başkan ve yönetimleri,Ülkü Ocakları Başkan ve yönetimleri ile birlikte çok sayıda partililer Ankara’da düzenlenen mitinge katıldı.

Sabah erken saatlerde yola çıkan MHP’liler mola sıralarında da MHP İl Başkanı M.Levent Bülbül İlçe Başkanları ve partililer ile sohbet etti.

MHP İl Teşkilatının önderliğinde  Ankara Tandoğan meydanına gelen partililer pankart ve bayraklarla Tandoğan meydanında ki yerini aldılar.

Mhp Genel Başkanı Devlet Bahçeli halkı selamlamasının ardından konuşma yaptı.MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, öğrenci evleri tartışmalarıyla ilgili olarak Başbakan Recep Tayyip Erdoğanı eleştirdi.

Zinayı suç olmaktan çıkaranın kendisi olduğunu söyleyen Bahçeli, her yurtdışı seyahatinden önce Türkiyeyi tartışmalara boğmanın, Başbakan Erdoğanın âdet ve alışkanlığı olduğunu iddia etti: Başbakan, Gezi Parkının acısını çıkarmak için her şeyi yapmaktadır. Tencere tava çalanlardan hıncını almak, demokratik tepkileri sindirmek için her suçlamadan fayda beklemektedir. Başbakanın gözünü hırs bürümüştür. Bu şahıs, milletimizin birbirini gammazlaması için hiçbir vicdana sığmayan tezgâhların mimarlığına soyunmuştur.

Genel Başkan Bahçeli, Ankara Tandoğandaki Türkiye Mitinginde partililere seslendi. Gündemdeki konulara değinen Bahçeli, Avrupalı olmak adına zinayı suç olmaktan çıkaranın Erdoğan ve hükümeti olduğunu belirtti. Başbakanın özel hayatları, konut dokunulmazlığını, kişisel hak ve hürriyetleri ihlâl ettiğini, herkesi belli bir kalıba sokmaya yeltendiğini savunan Bahçeli, şu ifadeleri kullandı: Başbakan Erdoğan ölçüyü kaçırmış, otokontrolü kaybetmiştir. Başbakana göre herkes şüpheli, herkes güvenilmez ve herkes suça meyillidir. Millete hizmetkâr olduğunu söyleyen müzakereci Başbakan diktatör kesilmiş, iyice ceberrutlaşmıştır ancak Türk gençliği AKP nin ipini çekecek, sandığı kafasına geçirecektir. Türk gençliği, iktidarı geldiği gibi gönderecektir. Bunu yapmak, genç kardeşim için artık millî bir görev olmuştur. Gezi olayları da dahil olmak üzere hiçbir dönemde bu kadar aşağılanmayan Türk gençliği, Başbakanın işini bitirecektir. Diyorum ki gençlik millet el ele, haydi iktidara güle güle. Herkesle kavgalı ve nizalı olan bu zihniyetten hesap sormak, Milliyetçi Hareketin boynunun borcudur. Bunun için AKPden kurtuluşa var mısınız? Başbakanı Yüce Dîvana yollamaya var mısınız? İhanetin yakasından tutmaya, kaçmasına fırsat vermeden tepesine binmeye, iktidardan kovmaya hazır mısınız? O zaman ilk hedef, 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak mahalli idareler seçimleridir. Artık yeter, şimdi söz senin Türkiyem.