Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek İlçe Teşkilatı Kadın Kolları haftalık toplantısını Kadın Kolları Başkanı Reyhan Zencir başkanlığında Hendek Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür vakfında gerçekleştirdi.

Kadın kollarının haftalık toplantısında MHP Teşkilat binasının yanı sıra bu hafta ev sahipliğini Hendek Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı İsmail Baykal yaptı.

Toplantı öncesi Hendek Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı İsmail Baykal “ Kadın kollarımızın ocağımızda gerçekleştirdiği toplantıdan memnuniyet duyuyoruz. Bayan kardeşlerimiz gönül rahatlığı ile gelebileceği huzurlu bir aile ortamı haline getirdiğimizden dolayı çok mutluyum.Bayanlar istedikleri zaman Ülkü Ocakları teşkilat binamıza gelerek sohbet edebilir,fikir alışverişinde bulunabilirler.Toplantının hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

MHP Kadın Kolları Başkanı Reyhan Zencir kendilerine evsahipliği yapan Hendek Ülkü Ocakları teşkilatına teşekkür ettiğini belirterek “ Kadın kollarımız ile birlikte zaman zaman değişik mekanlarda haftalık toplantılarımızı gerçekleştiriyoruz. Haftalık toplantılarımızın yanı sıra ev ziyaretlerini de aralıksız sürdürüyoruz.Böylesine huzurlu ve güzel bir ortam sağlayarak bizlere ev sahipliği yapan Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal’a teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Kadın kolları haftalık toplantılarında seçim çalışmalarına yönelik fikir alışverişi ve çalışmalar hakkında istişareler yapmasının ardından ikramlarla toplantı sona erdi.