Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek İlçe Teşkilatı Kadın Kollarının her hafta düzenlediği değerlendirme toplantısı yoğun katılım ile gerçekleşti.

MHP İlçe Teşkilat binasında gerçekleşen  değerlendirme toplantısına MHP İl Kadın Kolları Başkanı Sema Balaban, Yönetimi,MHP Adapazarı Belediyesi Meclis Üyesi A.Adayları Arzu Gebeşoğlu,Adalet Güneş,MHP Hendek Kadın Kolları Başkanı Reyhan Zencir ,yönetimi ve partili kadınlar katıldı.

Siyasette kadının yeri ve önemi, MHP’de kadının önemi ve güncel konuların konuşulduğu MHP Hendek Kadın Kolları toplantısında MHP İl Kadın Kolları Başkanı Sema Balaban gündeme dair değerlendirmelerde bulunarak Kadın kolları teşkilatı olarak çok çalışmaları gerektiğini vurguladı.

Çok çalışacaklarını söyleyen Balaban “Yerel seçimler yaklaşıyor. Kadın kolları teşkilatı olarak çok çalışmamız gerektiğinin bilincindeyiz.Çalışmalarımızı en güzel şekilde sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.Hendek’te böylesine güzel ve sıcak karşılamadan dolayı Kadın kolları başkanımıza ve yönetimine teşekkür ediyorum” dedi.

MHP Hendek Kadın Kolları Başkanı Reyhan Zencir yaptığı konuşmada “Kadınlarımız siyasette mutlaka olmalıdır.Biz bunun inancı ile gayretle ve istekle çalışmaktayız.Her alanda başarılı olacağımıza inanıyoruz.Hendek’te kadın kollarımız ile girmediğimiz ev görüşmediğimiz kadın kalmayacak. Toplantımıza katılarak bizleri onurlandıran İl Kadın Kolları Başkanımıza , yönetime ,  Meclis Üyesi A.Adaylarımıza ve tüm teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Değerlendirme toplantısı MHP’li kadınların sohbet ve ikramları ile sona erdi.