Hendek Vadi Emlak

Seçim çalışmaları kapsamında programlarını yoğun bir şekilde sürdüren MHP Milletvekili Adayı Metin Güneş Kocaali ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

MHP Kocaali ilçe Başkanı Alim Sözer ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden MHP Milletvekili Adayı Metin Güneş 1 Kasım’da yapılacak seçimlerin önemine vurgu yaparak tek çıkış yolunun MHP olduğunu ifade ederek destek istedi.

Kocaali ziyaretinin ardından MHP Milletvekili Adayı Metin Güneş akşam programında Serdivan İlçesinde Arabacıalanı mahallesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

MHP Serdivan ilçe Başkanı Sema Balaban ve Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Arabacıalanı mahallesinde vatandaşlar ve esnafları ziyaret eden MHP Milletvekili Adayı Metin Güneş vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Arabacıalanı mahallesinde Güneş ve beraberindekilere yoğun ilgi gösteren Vatandaşlar tam destek sözü vererek MHP’nin daha güzel yerlere geleceğine inandıklarını söylediler.

 

Vatandaşlarla sohbet eden MHP Milletvekili Adayı Metin Güneş yaptığı değerlendirmede “ Türk Milletinin 3000 yıllık tarihi bir kenara bırakılarak insanlara yeni bir "Türkiye" imajı çizilmeye çalışıldığı bu günlerde Milliyetçi Hareket Partisi'nin tek amacı "Gerçek Türkiye"yi ayakta tutabilmektir. Bu doğrultuda, MHP’nin gerçek Türkiye'sinde; adalet mülkün temeli olacak, Cumhurbaşkanından köy bekçisine kadar herkes mahkeme karşısında eşit olacaktır! MHP’nin gerçek Türkiye'sin de; fakirin çocuğu da okuyacak, hayallerini gerçekleştirecek ve ülkenin geleceğinde teri olacaktır. MHP’nin gerçek Türkiye'sinde; insan sağlığı sektör olmaktan çıkacak, Türk insanı başka devletlerin makine, ekipman ve tıbbi malzemeleri için kobay olarak kullanılmayacaktır. MHP’nin gerçek Türkiye'sinde; ahlak hâkim kılınacak, ahlaksızlık asla takdir görmeyecek, Kuran ayetleriyle dalga geçenler, yüce Peygamberimize laf söyleyenler edepsizlik çukurunda yok olacaklardır”