Hendek Vadi Emlak

“Hainler, ülkücüler varoldukça emellerine kavuşamayacak!”

 

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Metin Güneş yayımladığı mesajında “ Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve dava arkadaşlarının büyük bir mücadele ve özveri ile kurduğu Türkiye Cumhuriyeti bugün 92. Yaşında.

Tam 92 yıl önce zorlu mücadeleler ve imkansızlıklara rağmen büyük bir inanç ve istekle yurdu işgal’den koruyarak bizlere bu şanlı Cumhuriyeti miras bırakan ATATÜRK’e olan minnet borcumuz, bu cennet Vatan’ı kanlarıyla sulayarak bizler için canını feda eden şehitlerimize de vefa borcumuz bulunmaktadır. Bütün bunlar göz önüne alındığında Yurdun bölünmez bütünlüğüne kast eden, Vatan toprağından bir avuç dahi olsa bir başkasına peşkeş çeken, askerin, polisin canına kıymaya çalışan içimizdeki ayrık otlarını temizlemek boynumuzun borcudur.

Yarım asırlık geçmişiyle, Türk Milletinin geleceğinin teminatı olan Milliyetçi Hareket Partisi ve mensupları yaşadığı sürece başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün unutturulmaya çalışan fikriyatı ve benliği, daha sonra normalleştirilmeye çalışılan şehit haberleri, nedeni, yapanı ve destek olanı her kimse. Unutmayacağız, unutturmayacağız. Aziz Türk Milletinin içi rahat olsun, bu ülkede “Ülkücüler” var olduğu sürece, hainler emellerine kavuşamayacak!

92. Yılın Kutlu Olsun Büyük Türkiye Cumhuriyeti!