Beraberinde MHP Sakarya İl Başkan Yardımcısı Ömür Açba, MHP Hendek İlçe Başkanı Burhan Namlı, Belediye Meclis Üyeleri ve teşkilat yöneticileriyle fuar alanını gezen Bülbül, stantlarda tanıtılan ürünleri ve tarım aletlerini inceledi.

Bülbül, Sakarya Ticaret Borsası tarafından bu yıl 2’ncisi düzenlenen fuarın kapanış gününde geçekleştirdiği ziyarette, Tarım İl Müdürü Mehmet Erdemir, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ve Ziraat Odası Başkanlarıyla da bir araya geldi. Erdemir ve Sarı’dan fuarla ilgili bilgi alan Bülbül, Sakarya’ya kazandırılması planlanan fuar alanıyla ilgili de talepleri dinledi.

Ziyareti değerlendiren Bülbül, “Bu yıl 2’ncisi gerçekleştirilen Tarım Hayvancılık Makinaları Teknolojileri ve Yem Fuarının verimli geçmesi memnuniyet verici. Aktarılan bilgilere ve edindiğimiz izlenime bakıldığında, burada stant açan firmalarımızın da, ziyaret eden çiftçilerimizin de memnuniyeti söz konusu. Gelecek yıllarda bu fuarın daha da büyümesi ve daha fazla kitleleri çekmesi mümkün görünüyor. Bu noktada Sakarya Ticaret Borsamızın çalışmaları var. Bizler de yapılacak ne varsa elimizden gelen desteği sağlama gayretinde olacağız. Organizasyonda emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.