Hendek Vadi Emlak

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Melihşah Budak mesajında; “92 Yıllık Cumhuriyet tarihinin kurucusu olan ulu önder Atatürk'ü ve silah arkadaşlarını rahmet ve minnet ile anıyor ruhları şad mekanları cennet olsun.Emanet ettikleri Cumhuriyeti ilelebet muhafaza ve müdafaa etmek, iç ve dış unsurlardan korumak için Türk milliyetçileri olarak her zaman ve her yerde göreve hazır ve yılmaz bekçileri olarak son nefer, son nefese kadar gerekli mücadeleyi göstereceğimize her zamankinden daha inançlı ve kararlıyız.

  Yüzyıllardır birlikte yaşadığımız ve 92 yıl önce bir ve beraber kurduğumuz Cumhuriyeti, yine ülkemizde yaşayan tüm Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan ve Türkiye için çalışan, Türkiye sevdalılarının ortak paydası CUMHURİYETTİR. Çanakkale’de 1 dakika sonra şehit olacağını bilen ve yanındakinin ırkından ziyade; Vatan, Bayrak,Ezan için beraber olduğu Türkiye'nin her çakıl taşı için aynı ruh ve birliktelikle vatan savunması yapan ecdadın torunları olarak ülkemizi refah ve müreffeh bir ülke konumuna getirmek her vatandaşın ülkesine ve ecdadına olan ilk ve tek borcudur.

                13 yıllık tek iktidar dönemi Türkiye'yi ve Türkiye'de yaşayan herkesi artık rahatsız etmektedir. Yıkım süreci olarak gördüğümüz çözüm sürecinde Türk Milleti yaşanan ve yaşatılan acıları görmeli bu fetret dönemine son vermelidir. 7 haziran seçimlerinde Bitlis milletvekili adayı olarak gittiğim Bitlis ilinde gördüğüm manzaralar karşısında üzgün ve çaresizliğin arkasından ilimiz Milletvekili adayı olan Sn. Ayhan sefer üstün beyin bebek katiliyle empati kurmasını bu vesileyle de kınıyor ve kendisini o bölgeye gitmeye davet ediyorum. Yok eğer gidemeyecek olurlarsa bu ülke sevdalıları olarak bir milliyetçi hareket partisi neferi olarak kendilerine mihmandarlık yapmaktan da hiç bir zaman çekinmeyeceğimizi yanında olacağımızı da belirtmek isterim.

                Türk milleti üzerinde oynanan oyunlar yüzyıllardır devam etmektedir. Bu millet her zaman için bir ve beraber olarak bu oyunları her zaman bozmuştur ve bozacağına olan inancımız tamdır. 1 Kasım Türk milletinin oynan oyunları bozma günüdür, orta doğu bataklığına çekilmek istenen ülkemizi, milleti ile bir bütün olacak ve bu oyunu bozacaktır. Büyük şair istiklal marşı yazarımız Mehmet Akif Ersoy ne diyor ; ''Allah bir daha bu millete istiklal marşı yazdırmasın''. şairin bu temennisine yürekten katılırken Türk milletinin ve değerli Sakarya halkının Cumhuriyet için, Vatan için, Bayrak için, bölünmez bütünlüğümüz için, milli ve manevi değerlerimiz için gereğini 1 kasımda sandıkta yapacağına olan inancımız tamdır. Bu vesileyle Cumhuriyet bayramınızı en içten dileklerimle kutlar, Sakarya halkına saygılar sunarım.” dedi.