Ahmet Ziya Akar Sapanca esnafıyla buluştu

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, Sapanca esnafını ziyaret etti. Ziyarette esnaf ve Akar arasında keyifli diyaloglar yaşanırken, vatandaşlar Akar’a yoğun ilgi gösterdi.

Seçim çalışmalarına 16 ilçede de devam eden Ahmet Ziya Akar, tüm Sakarya’da adım atılmadık sokak bırakmayana kadar çalışmalarına devam edeceklerini belirtti. Çalışmalarında vatandaştan aldıkları gücü kullandıklarını belirten Akar; “Allah’ın izni ve vatandaşlarımızın teveccühleri ile bu seçimden de alnı ak başı dik bir MHP olarak çıkacağız. Bugün Sapanca’da bir kez daha gördük ki vatandaşlarımız bizlere inanıyor ve destekliyor. Esnaflarımız bizlerin yanında. Hepsine çok teşekkür ediyoruz” ifadeleri kullandı.

Esnaflarla görüşmelerinde tek tek sorunlarını dinleyen Akar; “İnsanımız evlatlarının geleceğinin aydınlık ve refah içinde olmasını istiyor. Bunu da bizlerin yapabileceğini söylüyorlar. Bu inanç ile çıktığımız millete hizmet yolunda Sapanca esnafının destekleri bizler için çok önemliydi. Sağolsunlar bizlerle birlikte olduklarını beyan ettiler. Milleti için savaşanlarla birlikte yürüyeceklerini söylediler. Onların bu desteğini ve inançlarını boşa çıkarmayacağız” diye konuştu.

Akar’a Arifiye Sanayi esnafından büyük ilgi

Seçim sürecindeki çalışmalarına hız veren Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Adayı Ahmet Ziya Akar, Arifiye Sanayi esnafıyla bir araya geldi. Tüm dükkanları tek tek gezerek selam veren Akar, sanayi esnafının sorunlarını dinledi.

Sanayi esnafı ile uzun uzun sohbet eden Akar; “Vatandaşlarımız bizleri bağrına basmaya devam ediyor. MHP teşkilatları olarak vatandaşımızın bu sevgisine layık olabilme arzusuyla çalışıyoruz. Sahada adeta basmadık yer, girmedik sokak, çalmadık kapı bırakmıyoruz. İnşallah milletimiz üzerine düşeni 14 Mayıs’ta yapacak ve zafer Cumhur İttifakı’nın olacak” ifadelerini kullandı.

Özellikle gençlerin kendilerine ilgisini belirten Akar; “Gittiğimiz yerlerde arkadaşlarımızı ziyaret ediyor, hal hatır soruyor, esnaflarımızı ziyaret ederek bol kazanç dileklerimizi iletiyor ve MHP’nin gençlere yönelik çalışmalarını anlatıyoruz. Sanayi esnafı arasındaki gençlerle de görüştük ve onların taleplerini dinledik. Hepsinin güvenlerini gördük ve bu güveni yanımıza alarak her zorluğun üstesinden geleceğiz inşallah” dedi.