Hendek Vadi Emlak

MHP Milletvekili Aday Adayı Gökhan Taşdeviren MHP İl binasında eşi benzeri görülmemiş bir programa imza attı. İl Başkanı Levent Bülbül’ün açılış konuşmasında kendisinden övgüyle bahsettiği Taşdeviren için büyük bir kalabalık toplandı.

AKP ve CHP’ye oy vermiş vatandaşların da katıldığı gözlenen adaylık tanıtım programında Gökhan Taşdeviren 7 Haziran seçimlerinde AKP yi Sandığa gömeceklerini, Süleyman Şah türbesinin yer değiştirilmesi olayı, sıfır sorun politikası ile komşu ülkelerde ve islam ülkelerinde Türkiye’nin itibarının sıfırlandığını ifade etti.

Taşdeviren açıklamalasında Bakan İslam’a da göndermede bulundu. MHP Kadınlar Kolu mensuplarını yanına alarak Kadın Doğum Hastanesine gideceğini belirten Taşdeviren, Bakan İslam’ı hastaneye biran önce gelmeye davet etti. Anne ve çocukların yer yatağında yattığını, enfeksiyon kaptıklarını belirten Taşdeviren, sağlık çalışanlarının ise canla başla mücadele verdiğini söyledi.

Milletvekili olması durumunda Sakarya’ya Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi kazandıracağını belirten Taşdeviren hastane adını “Alparslan Türkeş Hastanesi” koyacağım deyince salonda büyük bir alkış koptu. Konuşması sık sık alkışlar ve ülkücülerin sloganlarıyla kesildi.

Kaynak: Medyatime