Hendek Vadi Emlak

Söğütlü ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden MHP Milletvekili Zihni Açba’ya MHP Söğütlü İlçe Başkanı Mithat Aytaç, yönetim Kurulu üyeleri ve Belediye Başkan Adayı Turhan Bölükbaşı eşlik etti.

MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba’yı  Söğütlü ilçesinde Akbalık yağlı güreşlerin duyurusu için bulunan davul zurna ekibi karşıladı.

Söğütlü ilçesinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba 7 Haziran’da yapılacak seçimlerin öneminde değinerek toplumun huzuru için reçetenin MHP olduğunu vurguladı ve destek istedi.

Yoğun ilgi gören Açba Söğütlü ilçe merkezinde esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet etmesinin ardından Akarca mahallesini ziyaret etti.

Akarca sakinlerinin samimi ve ilgi ile karşıladıkları MHP Milletvekili adayı Zihni Açba ülke gündemine dair değerlendirmelerin yanı sıra Büyükşehir yasasının iptal edileceğini, Belde belediyeleri ve Köylerin tekrar eski statülerine kavuşacağını anlattı.

Akarca mahallesinde vatandaşlarla sohbet etmesinin ardından MHP Milletvekili adayı Zihni Açba Söğütlü ilçesinden ayrılarak Adapazarı Şeker mahallesinde vatandaşları ziyaret ederek kısa süreli sohbet etmesinin ardından günü tamamladı.