Hendek İnşaat Tadilat

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Zihni Açba yoğun seçim programları kapsamında önce Sakarya Üniversitesi Akademisyenlerinin düzenlediği yeme katıldı, ardından Ferizli ilçesinde esnafları ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.

MHP’liler Akademisyenlerle bir araya geldi.

Sakarya Üniversitesi Akademisyenlerinin düzenlediği yemekli programa MHP İl Başkanı Levent Bülbül, İl Yönetimi, MHP Milletvekili Adayları, SAÜ Öğretim Üyeleri, Öğretim Görevlileri ve çalışanları katıldı.

Programda emeği geçen herkese teşekkür eden MHP il Başkanı Levent Bülbül’ün konuşmasının ardından MHP Milletvekili Adayları kısa kısa konuşma yaparak 7 Haziran’da yapılacak seçimlerde MHP’nin iktidar olma yolunda emin adımlarla ilerlediklerini ifade ederek programda emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

Küçük Sanayii esnafını ziyaret

Program sonrası Milletvekili adayları ilçelerde ki programlarına devam etmek üzere ayrılırken MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba Ferizli ilçesinde, MHP İlçe Başkanı Zeki Karadeniz, Meclis Üyeleri Alaattin Durmuş, Ali Tenha  Küçük Sanayii sitesini ziyaret etti. Küçük Sanayi esnafının sıkıntılarını ve taleplerini dinleyen Açba MHP’nin iktidara gelmesi ile birlikte toplumsal huzurun tesis edileceğini ifade ederek destek istedi.

Ferizli Küçük Sanayii Sitesi Kooperatif Başkanı Cafer Ata ve yönetimini ziyaret eden MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba, Küçük sanayii ziyaretinin ardından evinde rahatsızlığı nedeniyle istirahat eden eski MHP Ferizli İlçe Başkanı Mustafa Apti’yi evinde ziyaret etti.

Hedef birinci olmak

Açba ve beraberindekiler daha sonra Değirmencik, Damlık, Akçukur ve Sinanoğlu mahallelerinde vatandaşları ziyaret etti. Sinanoğlu mahallesinde nişan cemiyetine katılmasının ardından vatandaşlarla sohbet eden Açba “ Biz parti olarak dün ne söylediysek bugünde, yarında, aynı söylemde dürüstlükte ve kararlılıkta durmaktayız. Yapamayacağımız hiçbir icraatın, vazifenin, hizmetin sözünü asla vermeyiz. Büyükşehir yasasının tamamen iptal edilerek Köylerimiz ve belde belediyelerimiz tekrar açılacak. Allah nasip ederse biz Sakarya’nın sözcüsü ve vekili olacağız. Bizi mutlu edecek tek sonuç Sakarya’da birinci olmak ve iktidar olmaktır. MHP iktidar olduğu gün vatanımızın bölünme çalışmaları derhal def edilecektir ve bu belaya son verilecektir ” dedi.

Sinanoğlu Mahallesinde vatandaşlarla sohbet eden Açba ve beraberindekiler bir nişan merasimine katılarak gençlerin nişan yüzüklerini taktı ve Allah tamamına erdirsin duasında bulundu.