Hendek Vadi Emlak

MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba 7 Haziran seçimlerine çok kısa süre kalmasına rağmen çalışmalarını yoğun şekilde sürdürüyor. Akyazı ilçesinde pazaryeri esnafı ve vatandaşları ziyareti ile programına başlayan MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba Kocaali ilçesi Caferiye mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Caferiye mahalle sakinlerinin hazırladığı ve yoğun ilgi gösterdiği programa MHP İl Başkanı Levent Bülbül, İl Yönetim Kurulu üyeleri, MHP Milletvekili Adayları İsmail Kamil Doğancı ve Hüsamettin Atasever, MHP Kocaali teşkilatı katıldı.

MHP İl Başkanı Levent Bülbül, Milletvekili Adayları Zihni Açba, Hüsamettin Atasever ve İsmail Kamil Doğancı Caferiye mahallesi sakinlerine gösterdikleri yoğun ilgiden dolayı teşekkür ettiler. Caferiye mahallesi ziyaretinin ardından İl Başkanı ve Milletvekili adayları kendi programlarına devam ederken Milletvekili Adayı Zihni Açba Hendek ilçesi Soğuksu Mahallesinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Yoğun katılımla gerçekleşen Soğuksu mahallesi ziyaretinde vatandaşların sorularını yanıtlayan MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba “ Eğer Gözlerimizi biraz daha açabilirsek, görebileceğimiz çok ciddi tehlikelerin önünü alabilmemiz mümkün. Partici, partizan bir tavırla sandığa gidersek bu milleti geri dönülmez risklerin içine atmış oluruz. Diyoruz ki 7 Haziran günü sandığa gittiğimizde siyasi bağlarımızı bir kenara itelim ve Türkiye'nin birlik bütünlük hassasiyetini güçlendirebilecek bir yapılanma oluşması için oyumuzu kullanalım. Bugün ne yazık ki etnik, cemaat ve mezhepsel olmak üzere 3 Ayrımcılık görüyoruz. Bütün Bunlarla birlikte particilik ayrımı oluşuyor. Kendi desteklediği parti dışında diğer partileri adeta düşman olarak görmek ülkeyi kaosa sürükler. Türkiye'de geride kalan yıllarda siyasi anlamda açılmış yaraların onarılması ve bundan sonra yeni birtakım ekonomik hamlelerle yeni ufuklara yön verilebilmesi için doğru tercihlerde buluşalım. Toplumsal huzurun adresi MHP’de buluşalım " dedi.