Hendek Vadi Emlak

MHP Erenler İlçe Teşkilatının ev sahipliğinde Milletvekili Adayı Zihni Açba’nın gerçekleştirdiği ziyaretlerde vatandaşların sorunlarını dinleyerek taleplerini not aldı.

Kayalar Memduhiye, Yazılı, Ekinli ve Küpçüler mahallesinde vatandaşları ziyaret eden MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba’ya Erenler İlçe Başkanı Metin Yılmaz, Yönetim Kurulu üyeleri ve meclis üyeleri eşlik etti.

Sakarya’nın her noktasına ulaşacaklarını dile getiren Açba, Sakarya’nın Güneyinden Kuzeyine, Doğusundan Batısına kadar ulaşmak ve herkesin sesini duyabilmek gayreti ve yoğunluğu içerisindeyiz diye konuştu.

Sakarya olması gereken yerde değil

Seçim yarışlarının başladığını dile getiren Açba, yine bir seçim arifesindeyiz ve Adaylar çıkıyor Memleketi kurtarıyorlar ama sandıktan çıktıktan sonra bir daha yüzlerini gören olmuyor. Büyük bir samimiyetle ifade edeyim ki bu konulardan şikâyetçi olduğum için Aday oldum.

Açba, Sakarya’da yaşayan tüm insanlarımız emin olabilirler ki, eğer seçimler neticesinde, İktidar olma veya Muhalefet olma noktasında değil, sadece Milletvekili olmamız halinde Sakarya’da bulunan her Vatandaşımızın mutlaka oraya ulaşması gereken sesini ulaştırırız, bundan kimsenin şüphesi olmasın.

Sakarya’yı temsil eden Siyasilere yüklenen Açba, seçerek gönderdiğimiz Siyasilerimizin her ne oluyorsa Ankara’da dilleri tutuluyor. Sırtlarını döndükleri Sakarya’ya bir daha yüzlerini dönmeyeceklermiş gibi davranıyorlar ve Sakarya bir türlü olması gereken yerlere taşınamıyor diye konuştu.