Hendek Vadi Emlak

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen ziyarette MHP Milletvekili adayı Zihni Açba AKP il başkanının Akyazı ve Hendek ilçeleri ile ilgili açıklamalarına da tepki gösterdi.

AKP İl Başkanı Fevzi Kılıç’ın Akyazı ve Hendek ilçeleri ile ilgili olarak “Akyazı’da ve Hendek’te bir şey yapmamıza gerek yok. Bir şey yapsakta, yapmasakta  farketmez biz onların oyunu alırız” şeklinde Basında yer alan açıklamalarına MHP Milletvekili adayı Zihni Açba  tepki göstererek eleştirdi. 

Kılıç’ın açıklamasına tepki göstererek  eleştiren MHP Milletvekili adayı Zihni Açba “   İnsanımıza koyun muamelesi yapılmasının düşündürücü ve kırıcı olduğunu söyledi.

Ayrıca köyden mahalleye çevrilen  köylerimizin durumlarını değerlendiren Açba  MHP iktidarında köylerimizin inşallah eski konumuna dönecek dedi.

Sakaryaspor’a Başarılar diledi

Akyazı ilçe teşkilatında Sakaryaspor kaşkolu  takan MHP Milletvekili Adayı Zihni Açba , Play Off müsabakalarında finale adını yazdıran Sakaryaspor ‘a İzmir’de oynayacağı final maçında başarılar diledi.

Açba;  ilimizin gururu olan Sakaryaspor’umuz başarılı performansı sonrası adını finale yazdırmasından dolayı hem gurur hem de onur duyuyoruz. İzmir’de oynanacak olan final maçını da alarak 2. Lige yükseleceğine ve Sakarya’mıza büyük bir coşku yaşatacağına inancım tamdır. Her zaman olduğu gibi final maçında da Sakaryaspor’a gönülden destek veren ve hiçbir zaman yalnız bırakmayan taraftarımızın coşkulu desteği ile birlikte bir başarıya daha imza atacaktır. Sakaryaspor’umuza İzmir’de oynayacağı final maçında başarılar dilerim.

Açılışa katıldı

Serdivan ilçesi Mithatpaşa mahallesinde Starpet Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Okalin açılışa özel yüzde 20 indirim uygulayarak müşterilerine jest yaptı. Mithatpaşa Mahallesi’nde hizmete giren akaryakıt istasyonunun açılışına Starpet Yönetim Kurulu Başkanı Mahfuz Okalin, MHP Sakarya Milletvekili adayları Zihni Açba, Ali Rıza Acartürk ile çok sayıda davetli katıldı. İşyeri sahiplerine hayırlı olsun dileklerini sunan MHP Milletvekili adayı Zihni Açba hayırlı olsun dilekleri ile kurdeleyi keserek açılışı gerçekleştirdi.