Hendek İnşaat Tadilat

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk, Ak Parti Milletvekili Adayı Ayhan Sefer Üstün'ün twitter'dan MHP'li eski Kocaali ilçe başkanı olarak fotoğrafını paylaştığı kişinin MHP ile ilgisinin olmadığını açıkladı.

MHP Sakarya Milletvekili Adayı Alirıza Acartürk yaptığı açıklamada “ Ülkemizde yalan siyaseti kanıksamış ve her fırsatta buna tevessül etme seviyesizliğini gösteren AKP’nin son tiyatro oyunu, bugün bir kez daha sahnelenmek istemiştir.

AKP Sakarya Milletvekili adayı Ayhan Sefer Üstün, bir esnaf ziyaretinde çektirdiği bir fotoğrafı “MHP Kocaali eski İlçe Başkanı Mustafa Duran'ı iş yerinde ziyaret ettik. Destek vereceğini dile getirdi sağ olsun.” Notu ile paylaşmış, yandaş medyanın bazıları ise servis edilen haberleri araştırmadan haber yapmıştır.

Haberlerde MHP’den AKP’ye yoğun oy kayması mesajı verilmek istenmektedir.

Fakat gerçekten yoksun bu basit haber bile, çaresizlik içerisindeki AKP’nin ve Sakarya Milletvekillerinin, kaybettikleri oyları geri kazanabilme telaşı ile yaptıkları yalanları gözler önüne sermektedir.

Milletvekili adayının Kocaali’nin Eski MHP İlçe Başkanı olarak ilan ettiği şahsın, MHP ile uzaktan yakından alakası olmayıp, kendisi bir süre önce Demokrat Parti’den AKP’ye geçtiğini ifade etmektedir.

Bu tür yalanlara ihtiyaç duyan AKP’nin çaresizliği artık fayda vermeyecektir. AKP, bir kere daha suçüstü yakalanmıştır. Oy uğruna her defasında başvurdukları yalan siyaset oyununu, Sakaryalılar artık görmüş ve gereken cevabı 1 Kasım’da sandıkta verecektir.

Hiçbir ülkücü arkadaşımız ülkemizi bölünmenin eşiğine getiren AKP’ye doğrudan ve dolaylı destek vermez. Destek verenler de zaten ülkücü olamaz. Kamuoyunun bilgisine sunarız.