Hendek İnşaat Tadilat

Kahvaltıya MHP milletvekili adayı Zihni Açba, MHP ilçe başkanı Doğan Eroğlu, ilçe yönetimi, MHP meclis üyeleri  CHP İlçe Başkanı Muzaffer Başer, CHP Millet Vekili Adayı Elif Asiye Başer, Oda Başkanları, Muhtarlar derneği Başkanı Bekir Durmuş , Mahalle Muhtarları ve Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri de katıldı.

 

  Kenan Sofuoğlu Aile Parkında düzenlenen kahvaltıya katılımın yoğun olması MHP Akyazı Teşkilatını memnun etti. Kahvaltının ardından sözü alan MHP İlçe Başkanı Doğan Eroğlu konuklara teşrifleri için teşekkür içeren kısa bir konuşmanın ardından sözü MHP Akyazı Millet Vekili Adayı Zihni Açba’ya bıraktı.

  MHP Sakarya Milletvekili adayı Zihni Açba Davetimize icabet edip buraya gelen siz ağabeylerime sonra kardeşlerime teşekkür ediyorum, bu kahvaltımızın amacı uzun uzun siyaset konuşup tartışmalar yapmak değildir. Bu kahvaltımızdaki asıl niyetimiz, çıktığımız bu yolun başında tekrar bir arada olup eş, dost, arkadaş ve aile ortamı içerisinde bir sohbet imkânı bulmaya yöneliktir dedi.

  Açba, Niyet edip çıktığımız bu yolda olurda başarıya ulaşırsak bütün samimiyetimle söylüyorum ki, ilçemizde hatta köylerimizde ağrıyan başın, ağrıyan dizin sesini en iyi duyabilecek kişi benim, buradan duyulan muhtarın sesi aynı şiddetle Ankara’da duyması gereken kulağa ulaşacaktır bundan emin olabilirsiniz.

  Özet olarak ben sizlerin, yani milletin vekili olmaya talibim eğer bu talebime cevap verir desteklerinizi bizden esirgemezseniz ve Yüce Rabbim müsaade ederse bu yola çıktık, Allah yolumuzu bahtımızı açık eder inşallah 7 Haziran seçimleri milletimiz devletimiz için hayırlı olur inşallah diyorum. Tekrar buraya teşrifleriniz için teşekkür ediyorum dedi.

  Toplantıda Muhtarlar Derneği başkanı Bekir Durmuş,Ziraat Odası başkanı Ali Şener Bayraktar ve STK’lar adına Tuhafiyeciler odası başkanı İsmet Öztürk söz alarak Akyazılı vekil istemiştik Siyasi partiler yaptıkları çalışmalarda bizim bu isteğimize karşılık verdi.MHP ise 1.sıradan Zihni Açba’ya listesinde yer verdi yaptığımız Akyazılı Vekil istiyoruz çalışmalarında bu sonuçlar çıktı başarılar diliyoruz dediler.

  Kahvaltıya MHP milletvekili adayı Zihni Açba, ilçe başkanı Doğan Eroğlu, ilçe yönetimi, MHP meclis üyeleri  CHP İlçe Başkanı Muzaffer Başer, CHP Millet Vekili Adayı Elif Asiye Başer, Oda Başkanları, Muhtarlar derneği Başkanı Bekir Durmuş , Mahalle Muhtarları ve Sivil Toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldılar.