Hendek Vadi Emlak
 

MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Cengiz Şişman Türk Polis Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Cengiz Şişman yayınladığı mesajında “ Toplumumuzun huzur ve güvenini sağlayan, devletin bölünmez bütünlüğüne yönelik her türlü yıkıcı ve bölücü faaliyetlere karşı koyan, bu uğurda gerektiğinde canını seve seve feda eden teşkilatımız, şerefli geçmişiyle milletinin övünç kaynağı olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümünü kutlarken, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü, kutsal değerleri uğruna şehit olan emniyet mensuplarımızı rahmet ve şükranla anıyor, malul ve halen görev başında olan tüm polislerimize, aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" dedi.

MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Cengiz Şişman Türk Polis Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümü nedeniyle kutlama mesajı yayınladı.

MHP Hendek Belediye Başkan Aday Adayı Mimar Cengiz Şişman yayınladığı mesajında “ Toplumumuzun huzur ve güvenini sağlayan, devletin bölünmez bütünlüğüne yönelik her türlü yıkıcı ve bölücü faaliyetlere karşı koyan, bu uğurda gerektiğinde canını seve seve feda eden teşkilatımız, şerefli geçmişiyle milletinin övünç kaynağı olmuştur. Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın 168. kuruluş yıldönümünü kutlarken, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü, kutsal değerleri uğruna şehit olan emniyet mensuplarımızı rahmet ve şükranla anıyor, malul ve halen görev başında olan tüm polislerimize, aileleri ile birlikte sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum" dedi.