Hendek Vadi Emlak

Toplantıya İl Başkanı Levent Bülbül,  Ülkü Ocakları İl Başkanı Serdar Gül, milletvekili Adayları ve aday adayı isimlerin yanı sıra parti yönetimi de katıldı.

Açılış konuşmasında il başkanı Levent Bülbül ”Hiçbir aday adayının dava adamlığı bakımından, ülkücülük bakımından birbirinden üstün olduğunu düşünüyorum. Bu zamana kadar göstermiş olduğunuz çalışmalardan ötürü hepinize şükranlarımı sunuyorum. Bundan sonra da birer milletvekili adayı gibi ve adaylarımızla birlikte seçime kadar canla başla, fedakarca davranacağınızdan ve elinizden gelen her şeyi yapacağınızdan hiçbir şüphem yoktur ”şeklinde konuştu.

Konuşmanın ardından yemeklerini yiyen partililerin keyiflerin yerinde olduğu toplantıda kendi aralarında sohbet ettikleri ve adaylara tam destek verdikleri gözlendi.

Aday adayları ve adayları ayağa kalkarak duygularını, görüşlerini ve seçim stratejilerini anlatırken 7 kişilik aday listesine giremeyen aday adaylarının partimizin emrindeyiz, hiçbir kırgınlığımız yoktur bir telefon kadar yakınınızdayız mesajı vermeleri Milliyetçi Hareket Partisi’ndeki birliği gösterdi ve yönetimi memnun etti.

 

Adayların açıklamalarında da birlik mesajları ve Türkiye’nin kötü gidişatının MHP ile son bulacağı dile getirildi. Oldukça keyifli ve memnun olduğu gözlenen tüm aday adayları ve partililer İl Başkanı Levent Bülbül’ün kapanış konuşmasının ardından toplu halde fotoğraf çektirdikten sonra mekandan ayrıldılar.