Hendek Vadi Emlak
MHP Hendek ilçe teşkilatı, seçim çalışmaları kapsamındadaha önce görev yapmış MHP ve Ülkü Ocakları Başkanları ile yemekte bir araya geldi.

MHP Hendek ilçe teşkilatının organize ettiği yemeğe, MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu, MHP Hendek ilçe başkanı Atilla Tezgel, MHP Hendek İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Türk Eğitim-Sen Hendek Temsilcisi Kutluay Benli, Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal, MHP Hendek Belediye Merclis Üyesi Adayları Hüdaverdi Bahadır,Cengiz Şişman,Hasan Koz, Eski MHP Hendek İlçe Başkanları, Eski Hendek Ülkü Ocakları Başkanları ve Hendek Esnaf Odası Başkan Adayı Orhan Topçu katıldı.

Hendek Loccanda Restaurant’ta bir araya gelen MHP Hendek ilçe teşkilatında mevcut görev yapan ve daha önce görev yapmış MHP ve Ülkü ocakları Başkanları sohbet ederek fikir alış verişinde bulundular.

Yemek öncesi MHP Hendek Belediye Başkan Adayı Turgut Babaoğlu yaptığı konuşmasında “daha önce görev yapmış büyüklerim ve dava arkadaşlarım, bu akşam bu organizasyonu gerçekleştiren ilçe başkanımıza ve değerli yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum”

Babaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; “ancak şu an aramızda başında eski ünvanı bulunan edaha önce görev yapmış arkadaşlarımdan da en az yeni görevde olan ilçe başkanımız, yeni görevde olan ülkü ocakları başkanımız kadar kendilerinden bizzat sahada, gerekirse parti içerisinde aktif olarak çalışacaklarını ve destek vereceklerini biliyorum. Fakat bu desteği önce sanki ilçe başkanıymış gibi, sanki ülkü ocakları başkanıymış gibi sahada çalışarak destek vermelerini daha çok arzu ediyor ve inanıyorum.

Bu akşam bir araya gelmemizin tek bir sebebi var, dışarıya verdiğimiz birlik beraberlik içerisinde olduğumuzun mesajı herkes tarafından biliniyor. Bu toplantımızda birilerine mesaj vermek için değil, kendi içimizde neler yapabiliriz, daha çok nasıl büyürüz, içimize yeni insanları nasıl katarız, dışarıya güçlü olduğumuzu nasıl anlatırız. Hepinize katılımınızdan ötürü teşekkür ediyorum.Allah bu birlikteliğimizi, beraberliğimizi bozmasın. İnşallah daha sıkı kenetlenelim. Çünkü yapacak çok şeyimiz var” dedi.

MHP ve Ülkü Ocakları Başkanları yemek sonrası sohbet ederek seçim çalışmaları ile ilgili fikir alışverişinde bulunmalarının ardından program sona erdi.