Hendek İnşaat Tadilat

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya Milletvekili Zihni Açba yaptığı değerlendirmede “ Öncelikle 7 Haziran Genel seçim sonuçlarının ülkemize hayırlar getirmesini dilerim. Bu sonuçların ülkemizin içinde bulunduğu zor ve sıkıntılı süreçten kurtulmasına vesile olmasını temenni ediyorum.

Seçim sürecinde çalışmalarımız da bizlerle birlikte, gece, gündüz, yağmur, çamur demeden emek veren il ve ilçe teşkilatlarımıza, Seçim koordinasyon merkezimize, Kadın Teşkilatımıza, Ülkü Ocaklarımıza ve bizlere destek veren tüm Sakarya’lı hemşerilerime sonsuz teşekkür ediyorum.

Ankara’nın Sakarya’da ki gözcüsü değil, Sakarya’nın Ankara’da ki sözcüsü olacağız arzusu ile yürüttüğümüz çalışmalarımızı bundan sonra da aynı kararlılık ve azimle sürdüreceğiz. Her zaman söylediğimiz gibi biz Milletvekili değil  Türk Milletinin vekili olacağız. Ankara’da her zaman Sakarya’lı hemşerilerimin bir kapısı olacak. Onların sorunlarını çözmek, ülkemize ve Sakarya’mıza  faydalı projeleri hayata geçirmek için çaba harcayacağız. Her zaman vatandaşımızın yanında olacağız " dedi.