Hendek İnşaat Tadilat

Milliyetçi Hareket Partisi Sakarya İl Başkanlığı’nın düzenlediği toplantıya Sakarya’daki MHP meclis üyeleri, ilçe başkanları ve il yöneticileri katıldı. İl başkanı Levent Bülbül, partililere hitaben gündeme ve seçime dair konulara değindi.

7 Hazirandaki seçimin önemine vurgu yapan Levent Bülbül bu seçimin önceki seçimlerden ayrı bir fonksiyona sahip olduğunu söyledi.

”Siyaset üstü ve siyasi bir emelinin olmaması gereken cumhurbaşkanlığı makamının kendi siyasi arzuları doğrultusunda elinden geleni yapmaktadır. Son olarak Süleyman Şah rezaletinde teröristbaşı aponun bayraklarının yakınına inşa edilen yeni türbeyi çok güzel şeyler yapmış gibi gösteren gölge hükümetin neler yapmaya çalıştığını hepimiz görmekteyiz. Bülbül, 7 Haziran’da başardık başardık yoksa Türkiye, Türkiye olarak kalmayacaktır. Bülbül: “Ekonomide ise Türkiye yıllardan beri 17. sırada bulunmaktadır. Fakat iktidar ekonominin ileri düzeylere gittiği yolunda kamuoyuna bilgi vermektedir. Ama ekonomi sıralamasında 2015 itibariyle 19. sıraya geriledi. Eğer bahsettikleri gibi bir ekonomik başarı varsa bu nasıl dünya çapındaki sıralamalara yansımıyor ”dedi.

“8 Haziran’da tüh şuna da ulaşabilirdik bunu da yapsaydık dersek inanın hiç bir anlamı kalmayacak. Arkadaşlarımız, bütün teşkilatlarımız gece-gündüz çalışıyorlar. Bu emekler çöpe gitmesin” diyen başkan Levent Bülbül toplantıların bu şekilde periyodik bir biçimde devam edeceğini söyledi ve bütün katılımcılara teşekkür etti.