Hendek Vadi Emlak

Adliye’de düzenlenen törene MHP İl Başkanı Levent Bülbül, İl Yönetim Kurulu üyeleri, milletvekili adayları Alirıza Acartürk, Hüsamettin Atasever, Gökhan Taşdeviren, Serdar Çakan ve Akyazı İlçe Başkanı Doğan Eroğlu katıldı.

İl ve ilçe teşkilatlarının da katıldığı törende, Zihni Açba mazbatasını İl Seçim Kurulu Başkanı ve 2. Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sertaç Kesler’den aldı.

Partilileri tarafından tebrikleri kabul eden Açba, “ 7 Haziran sonrasında ülkemizde yeni bir süreç başlamıştır. Sorumluluk alan herkesin elinden geleni yapması gerekir. Ancak hiç kimsenin haddini de aşmaması gerektiğini açıkça ifade ediyoruz. Sürecin sağlıklı bir şekilde tamamlanacağını umuyoruz.Artık sıkıntılarıyla bir dönemi geride bırakıyoruz. Bir döneminde muhasebesi yapılacaktır”

MHP İl Başkanı Levent Bülbül ise, seçimlerin memlekete hayırlar getirmesini yineleyerek, “Sıcak bir ortam oluştu. Şimdi milletin taleplerini dikkate alan, hassasiyetleri gözeten, toplumsal bir mutabakatın sağlandığı bir ortamı arzu ediyoruz. Güzel günler bizleri bekliyor” ifadelerini kullandı