Hendek Vadi Emlak

MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri, Meclis üyeleri Vural Tutkun ve Hüdaverdi Bahadır ile birlikte Muhtarlar Derneğini ziyaret ettiler.

Muhtarlar Derneği Başkanı İsmet İskefiyeli ve Muhtarlar ile bir araya gelen Açba, Muhtarların yaşadığı sıkıntıları dinledi.

Açba, Babaoğlu ve beraberindekiler, Muhtarlar Derneğini ziyaretin ardından Esnaf Odası Başkanı M. Yaşar Demirel ve Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Vahdet Çilek’i ziyaret ettiler.

Hendek Esnaf odası ziyaretinin ardından Osman Yılmaz caddesi üzerinde yeni hizmete giren SAHRAN Grup inşaat firmasının açılışına katılan Açba, Babaoğlu  ve beraberindekiler daha sonra  Hendek Ziraat Odası Başkanı Hayri Duran ve yönetimini ziyaret ettiler.

Çiftçilerin sıkıntıları ve sorunları ile ilgili değerlendirmelerin yapılmasının ardından Açba ve beraberindekiler Hendek Sakarya Gül taşımacılık A.Ş Yönetim kurulu başkanı İhsan Kaplan ve yönetimini ziyaret etti.

Ülke gündemine dair yapılan değerlendirmelerin ardından MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba, MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu ve beraberindekiler Hendek’te ziyaretlerini Alparslan Türkeş Caddesi esnafını ziyaret ederek tamamladılar.