Hendek İnşaat Tadilat

MHP Sakarya Milletvekili Zihni Açba yayımladığı mesajında bayramların kırılan gönüllerin onarıldığı, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, kardeşlik duygularının geliştiği kültür ve inanç değerlerinin güç kazandığı özel günler olduğunu ifade ederek, Ramazan Bayramı’na huzur ve güven içinde ulaştıklarını söyledi. 

Açba  “ dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, karşılıklı saygı ve sevginin, hoşgörü ve sosyal yardımlaşma duygularının en yoğun olarak yaşandığı bu bayrama daha ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm Milletçe ortak mutluluğumuz ve sevincimizin en üst noktalara çıktığı, dargınların barıştığı, sevenlerin bir araya geldiği, rahmet ve şefkat dolu günlerin yaşandığı Ramazan Bayramı’nın manevi atmosferinde bulunmanın hazzını yaşıyoruz. Yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı Ramazan Bayramında, halkımızın birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmesini diliyorum. 

Ulu Allah’ım; Bizleri geride bıraktığımız mübarek Ramazan’ın feyzinden nasiplenen, idraki ile şereflendiğimiz mübarek Ramazan Bayramının rahmet ve bereketine kananlardan eyle. Bayramlarımızı bayram eyle… Bu duygu ve düşüncelerle bayramınızı tebrik ediyor, saygılar sunuyorum