Hendek İnşaat Tadilat
İstanbul’da yapılacak olan Demokrasi mitingi öncesinde Sakarya Milletvekili olan Prof.Dr. Münir Kutluata, Hendek’te bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Bölge çalışmaları kapsamında MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Öztürk, Merkez Yönetim Kurulu üyeleri (MYK)Erol Gül, Hamit Ayanoğlu ve Ruhi Ersoy Sakarya’ya geldi. Bölgesel olarak yürütülen saha çalışmaları kapsamında MYK üyesi olan Sakarya Milletvekili Prof.Dr. Münir Kutluata’da Hendek’te Çamlıca Beldesi ,İlçe Teşkilatı ve Kazımiye Köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.

MHP Milletvekili Münir Kutluata’nın Hendek ziyaretine MHP İlçe Başkanı Atilla Tezgel,MHP Belediye Başkan Aday Adayları Cengiz Şişman, Hüdaverdi Bahadır,Turgut Babaoğlu,MHP İlçe Yönetim Kurulu üyeleri,Hendek Ülkü Ocakları Başkanı İsmail Baykal ve partililer eşlik etti.

MHP Milletvekili Çamlıca Beldesi ziyaretinin ardından Hendek İlçe Teşkilatında partililer ile bir araya geldi.

MHP İlçe teşkilatında partililere gündeme dair açıklamalarda bulunan Kutluata daha sonra Kazımiye Köyünde vatandaşlarla bir araya geldi.

Kazımiye köyünde ilgi ile karşılanan MHP Milletvekili Münir Kutluata, “ Partimizin düzenlemiş olduğu açık hava toplantıları Türkiye’nin geleceği açıcında son derece büyük önem taşımaktır. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlara karşı MHP’nin gür sesi dağları titriyor. Birileri artık rahatsız oluyor, uykuları kaçıyor” dedi.

Kazımiye Köyü Muhtarı Fevzi Cesur MHP Milletvekili Münir Kutluata’yı Kazımiyede ağırlamaktan dolayı mutlu olduğunu ifade ederek kendisine ve beraberindekilere teşekkür etti.