MHP Milletvekili Bülbül ve İlçe Başkanı Babaoğlu’ndan Seçim Teşekkürü

MHP Sakarya Milletvekili olan M. Levent Bülbül ve MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu 24 Haziran seçimlerinin ardından teşekkür mesajı yayımladılar.

MHP Sakarya Milletvekili olan M. Levent Bülbül ve MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu seçim sonrası teşekkür mesajlarında “24 Haziranda yapılan Cumhurbaşkanlığı seçimini ve Genel seçimleri tüm Türkiye’de olduğu gibi Sakarya’da ve Hendek’te de vatandaşlarımızın özgür iradesi ile sandığa giderek tamamlamış bulunmaktayız.   Seçim sonuçları Ülkemiz ve Milletimiz için hayırlı olsun. Allah’ın izni ve milletimizin tercihi ile Cumhur İttifakı ve Milliyetçi Hareket Partisi seçimlerden galip çıkmıştır. MHP Hendek’te daha önceki Genel seçimlere nazaran oyunu arttırmış ve %16.8 oy oranı ile başarılı bir şekilde seçimi tamamlamıştır.

Seçim sürecinde gecesini gündüzüne katarak iftar, sahur demeden, ailesiyle dahi iftar açmayan, saha da pazar ve esnaf ziyaretlerimizde her türlü katkıyla canını dişine katarak, çevresine cumhur ittifakı ve Meclis’te güçlü MHP için cani gönülden oy almak için mücadele eden teşkilatlarımıza, kadın kollarımıza, geleceğimizin teminatı olan Ülkü Ocaklarımıza, sandık sorumlularımıza, okul sorumlularımıza ve müşahitlerimize ve emeği geçen tüm dava arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ederim. Ayrıca seçim güvenliğini sağlayan güvenlik güçlerimize, Seçim Kurullarımıza, Milliyetçi Hareket Partisi'ne güvenip, teveccüh gösteren, partili, partisiz oy veren Sakarya ve Hendek’li hemşehrilerimize, milletimize de teşekkür eder saygılarımızı, sevgilerimizi ve şükranlarımızı sunarız” ifadelerine yer verdiler.