MHP Milletvekili Adayları M. Levent Bülbül ve Melikşah Budak Hendek’te Pazaryeri esnafını ziyaret ederek vatandaşlardan destek istedi.

MHP Milletvekili Adayları M. Levent Bülbül ve Melikşah Budak’a Hendek Pazaryeri ziyaretinde MHP İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Meclis Üyeleri Hüdaverdi Bahadır, Osman Güney ve Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

Pazaryeri esnafı ve vatandaşların yoğun ilgisini gören Milletvekili adayları M. Levent Bülbül ve Melikşah Budak MHP Akyazı teşkilatının iftar programına katılmak üzere Akyazı’ya geçti.

İftar sonrası tekrar Hendek’e gelen MHP Sakarya Milletvekili Adayı M. Levent Bülbül, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar ve il yöneticileri ile birlikte MHP Hendek İlçe teşkilatının sandık görevlileri eğitim programına katıldılar.

Sandık görevlilerine verilen eğitim programının ardından MHP Milletvekili Adayı M. Levent Bülbül, MHP İl Başkanı Ahmet Ziya Akar, Yönetim Kurulu üyeleri, MHP Hendek İlçe Başkanı Turgut Babaoğlu, Meclis Üyeleri Hüdaverdi Bahadır, Osman Güney, Engin Yapıcı, Ahmet Ay, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri ve Hendek Ülkü Ocakları Başkanı Süleyman Kalk ile birlikte Yenimahalle ve Rasimpaşa Mahallesinde Kahve ziyaretleri gerçekleştirerek vatandaşlardan 24 Haziran’da yapılacak seçimler de destek istediler.

Hemşehrilerinden destek isteyen Bülbül'e, Hendekliler fazla laf söyletmedi.

"Seninleyiz. Allah yolunu açık etsin" diyen Hendekli hemşehrilerine teşekkür eden Bülbül, ziyaretlerin ardından karşılaştığı tabloyu şöyle değerlendirdi.

 Biliyoruz ki; Hendek evladına sahip çıkar. Ancak bize gösterilen ilgi ve destek, sadece bununla sınırlı olmasa gerek. Çünkü, Hendek'ten 3 ayrı partinin adayı var ama hemşehrilerimizin büyük çoğunluğu MHP eğiliminde. Bunu Sakarya genelinde de hissediyoruz. İnsanlarımız MHP'ye güveniyor. Kerameti kendimizde görmek gibi bir kibre kapılacak değiliz. Milletvekili olduğumuz andan itibaren de, bu güveni boşa çıkarmamak adına ter dökeceğiz. Sakarya'yı Ankara'da gür bir sesle temsil edeceğimden, şüphe edilmesin. Hemşehrilerimin de bu yönümü ve kabiliyetimi bildiklerinden olsa gerek teveccühleri var. Layık olmaya çalışacağım. Yüce Allah yar ve yardımcımız olsun.

MHP Sakarya Milletvekili M. Levent Bülbül Vatandaşlardan destek isterken, "Devlet Bahçeli, adam gibi duruş gösterdi. Oylarımız Cumhurbaşkanlığı'nda Erdoğan'a milletvekilliğinde MHP'ye" ifadelerini kullandı.