Hendek Vadi Emlak

Sevgili Sakaryalılar;


Ülkemizin geleceğini belirleyecek olan 7 Haziran genel  seçimler için yarın hep birlikte sandık başına gideceğiz. 7 Haziran  genel seçimlerinin huzurlu ve güvenli bir ortam içinde gerçekleşmesi için Milliyetçi Hareket Partisi teşkilatları olarak gerekli tüm önlemlerimizi aldık.

Bu demokrasi şöleninin Sakarya'da ve ülkemizde bir bayram havasında geçmesini arzu ediyoruz. Bu seçim ilimiz başta olmak üzere iktidar partisine, bir ikaz verilmesi adına çok büyük önem taşımaktır.
Son yıllarda Türkiye'de hiçte alışık olmadığımız manzaralarla karşılaştık. Kutularda saklanan paralar, terör örgütüyle yapılan hain pazarlıklar ve verilen tavizler, yoksulluk, yolsuzluk ve yasaklar bu ülkenin kaderi olmamalıdır. İktidar partisi olan AKP, yolsuzluklar ortaya çıkmasın diye sosyal medya başta olmak üzere yasaklarla ülkeyi yönetmeye çalışmaktadır.  AKP, Türk Milleti'nin kendisine verdiği yetkiye layık olamamıştır.

Sakarya'ya hiçbir şey kazandıramayarak, şehri günü birlik projelerle idare edenler bu seçim döneminde de siz değerli hemşerilerimizden oy isteyecekler.

 Şehre hiçbir değer katamayarak, Cumhurbaşkanı'nın gölgesinde bu seçimlerde sizlerden oy isteyenlere asla itibar etmeyin.

Sakarya hizmetlerin en güzelini, en iyisini hak ediyor. Gelecek nesillerimize iyi ve güzel bir Sakarya bırakmak için Sakarya'da değişimi yaşatacak adımlar atacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın. Yaklaşık 3  aydır yürüttüğümüz seçim kampanyasında ulaşabildiğimiz her noktaya ulaşmaya çalıştık.

Kimseyi ötekileştirmeden, Mazbata milletvekili değil, Türk Milletinin vekili olacağız. Ankara’nın Sakarya’da ki gözcüsü değil, Sakarya’nın Ankara’da ki sözcüsü olacağız.  Sadece sizin bir oyunuzla, her şeyi değiştirebilirsiniz. Bir zihniyet değişiminin Türkiye’nin ve Sakarya'nın hayrına olacağını herkes zaman içinde görecektir. Büyük bir güçle, azimle, kararlılıkla AKP'nin karşısında tek natif siyasi hareketiz.

Sakarya'da değişimi, Türkiye’de gelişmeyi arzu eden, iyi bir şehir, müreffeh bir ülke, hayal eden tüm hemşerilerimizden destek istiyorum.


Bizimle Yürü Sakarya, bizimle yürü Türkiye diyoruz.